Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Witam wszystkich

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    360
    Rocznik
    2000
    Kolor
    brąz
    Posty
    11

    Witam wszystkich

    czesc Wszystkim , zarejestrowałem się na forum ponieważ chciałbym nabyć audi TT 8N , wiem tyle że ma być srebrna z dobrym silnikiem , co znaczy dobrym ? (jak najmniej awaryjnym podatnym na tuning) chciałem szukać wersji 225km ale usłyszałem że ponoć jest wersja TT chyba 150km z kutymi tłokami nie wiem czy jest to prawda czy nie , ale dlatego zarejestrowałem się tutaj obecnie posiadam S8 D2 a poprzednio A8 D2 od 7 lat wiec ten model mam rozpracowany całkowicie, posiadam też a3 8p tak więc widzicie wierny jestem Audi teraz chciałbym nabyć TT ale o TT nie wiem nic .
    I mam nadzieję że z Waszą pomocą się to zmieni .

    pozdrawiam

  2. #2
    Awatar pochodyś
    Dołączył
    Aug 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    36

    Witam wszystkich

    Serwus! Jak mawiają fani marki jak audi to tylko quattro na poważnie, moim zdaniem do pełnej satysfakcji konieczna jest moc i dobre trzymanie- jeździłem ośką kolegi (180KM) ale trafiłem na 225Q kolegi z forum (model po STAGE 2) to zapomniałem o ośce Najlepiej jak sam sprawdzisz to na sobie. Aha, silnik BAM najlepiej rokuje. Pozdr

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    360
    Rocznik
    2000
    Kolor
    brąz
    Posty
    11
    quattro to wiadomo (obowiązkowo) , pytanie tylko jaki silnik wziąść czytałem ze tez w TT macie nastawniki faz rozrządu ( 058109088K) ? 2,5K PLN taki kosztuje + łańcuch robota troche tego jest , czy u was tez stukają na zimnym te nastawniki jesli sa juz zajechane ?
    . co kulturą pracy tych silników ktoś coś ?

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Witaj na forum.
    S8 D2 to zacny samochód, szczególnie z manualną skrzynią biegów.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #5
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Witaj na forum!

    Z tego co się orientuję, to kute tłoki mają wszystkie. Problemem są korby, które bokiem wychodzą , chyba granica to 400nm.
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #6
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wittaj! wpisz w szukajce n205 kiedys opisalem dokladnie z czym to sie je i jak latwo mozna z tego zrezygnowac na rzecz mechanicznego napinacza. Szukaj auta w quattro, nie patrz czy jest to 180km czy 225km jesli planujesz moment powyzej 400Nm (bo i tak z tego bloku zbyt wiele nie zostanie), jesli tylko program to skup sie na 225 konnej wersji. Tak czy siak tematow odnosnie podwyzszania mocy w 1.8T (i nie tylko) masz na forum tyle co u ruskich rakiet wiec poczytaj co i jak kilka dni i podejmiesz decyzje w co celowac dokladnie. Powodzenia!

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    360
    Rocznik
    2000
    Kolor
    brąz
    Posty
    11
    ok patrze wlasnie na 225km wersje lepiej miec wiecej niz mniej , ale patrzylem tez na tzw zakup kontrolowany tutaj i w sumie sa pierdoly o ktorych nie mam pojecia roznice w wyposazeniu itd , co do nastawnikow mialem "przyjemnosc" wymieniać parkę w mojej ósemce wiec na dzien dobry pęka 6kpln stad moje pytanie o ten nastawnik, jeszcze jedno pytanie brac taniej i wkładać w auto czy szukac niby bardziej zadbanych ogólnie nie mam jakis specjalnych zyczen ma byc srebrna miec 225km i nie byc szpachlowana czy spawana z ktorego rocznika brac auta najlepiej ma to znaczenie jakis przedlift polift ? jesli te 225km to jaki symbol silnika , nawet auto z lpg mnie nie odstrasza bedzie taniej bylebylo by wmiare zadbane a nie ulep

  8. #8
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie ulepiona 225km bedzie drozsza i cieeeeezko znalezc. Bierz rocznik 2001 w zwyz. 2003 w gore to polift. W 225km wersji masz silniki o symbolach BAM, APX, (AMU, BEA —> rynek amerykanski). Jak znajdziesz sztuke to wrzuc link w temacie „kupujemy tt mk1” i cos sie doradzi. Jest troche mykow na ktore trzeba zwracac uwage ale to nie w dziale witamy na pocieszenie dodam ze srebrna to nie problem heh, sporo ich jest.

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witaj ma forum TT.
    Szukaj tylko w Quattro 225KM silnik BAM lub APX.
    Pozdrawiam.

  10. #10
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    WiTTaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •