Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Przerywa przy obciążeniu Logi

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    Jędrzejów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3

    Przerywa przy obciążeniu Logi

    Witam, mam problem ze swoją "tetką". Przerywa mi przy obciążeniu tak jakby wypadał zapłon, jakby strzelanie nie wiem jak to opisać. Błędów brak, jednak zrobiłem logi i zaobserwowałem dziwne skakanie kąta wyprzedzenia zapłonu właśnie w tych momentach gdy autko tak skacze. Proszę o jakieś rady doświadczonych jak to oceniają. Silnik AJQ 180km 99' instalacja gazowa ale logi robione na benzynie. Nie mam pewności czy w przeszłości nikt nic nie grzebał w programie. Pozdrawiam
    http://vaglogi.pl/log-003_020_6GwQ7y.html

    Czytałem również interpretacje logów które znajduje się na forum, w grupie 020 max liczby powinny być do 6 a u mnie wychodzi prawie 13.
    Ostatnio edytowane przez kucia71 ; 06-11-2019 o 01:06

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    Jędrzejów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Witam rozwiązałem problem z szarpaniem, łopatologicznie sprawdzałem cewki obserwując jak chodzi na poszczególnych cylindrach, wymieniłem najsłabszą i samochód śmiga jak nowy. Przyśpiesza bez żadnego szarpnięcia czy zadławienia. jednak wyskakuje mi błąd Sonda lambda Malfunction in Circuit P0130 Intermittent. Obserwowałem wskazania sondy, pokazuje od 0.1V do 0.7V maksymalnie. Z tego co wiem powinna dobijać do 0.9V. Czy to poprawne zachowanie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •