Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: Uchwyt do telefonu - zrób go sam

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #16
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Umówmy się, że z mojej strony nigdy nie pojawi się nic na sprzedaż co każdy będzie mógł wykonać sam, a w tym konkretnym przypadku jeśli ktoś będzie chciał gotowca wypłaconego laserem to pokryje tylko koszty samej usługi i materiału.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Tylko cena 130zl lub 209 z kabelkiem jest mocno średnia
    Fajny pomysl, podpinam sie jak cos kreatywnego ladnego wyskrobiecie.
    Co to za tablet, masz spiete z kompem?
    Moz3 byc pw zeby nie smiecic w watku

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
    Myślę, że pojawi się więcej zainteresowanych osób.
    Tablet to zwykły Navitel z dożywotnią licencją na całą Europę. Jeśli ktoś będzie chciał zrobić coś podobnego to szukajcie nawet w używanym sprzęcie z Androidem od 7 w górę bo tylko te mają systemową możliwość podziału ekranu.
    Ten konkretny kupiłem kiedyś za 250zł jako nowy i jako tako sobie radzi, lecz w aucie jest tylko testów. Plusem jest wejście na dwie karty sim dzięki czemu ma stały dostęp do neta.
    Dodatkowo sparowany jest z radiem Pioneer które obsługuje 2 telefony więc gdy korzystam z navi i Janosika jednocześnie słuchając muzyki, gdy ktoś dzwoni wycisza mi komunikaty.
    Tab także jest sparowany ze złączem OBD i aplikacją Torque Pro. Aby to dobrze działało nie kupujcie na Allegro tanich chińskich bo albo się nie połączą albo będą zrywać połączenie. Ja za swoje dałem ok 80zł i działa bardzo szybko i stabilnie. Sama aplikacja startowa jest mega ciekawa tylko płatna 2USD. Po włączeniu tabletu ładuje się z automatu i można dowolnie ją konfigurować zmieniając nazwy przycisków. Do każdego z nich można też przypisać kilka aplikacji i z tego poziomu wybrać np którą navi ma uruchomić.
    Jeśli jesteście jej ciekawi to dajcie znać.
    Na jednym ze zdjęć widać radio z wystającym pendrivem, który przeszkadza w zamknięciu klapki. Dzisiaj dojechały wszystkie elementy i wkrótce pokaże jak przenieść to gniazdo tak aby wyglądało w aucie jak fabryczne wejście usb.
    A dla fanów elektroniki w aucie jeszcze jedna zapowiedź... wkrótce auto zostanie wzbogacone o system bezkluczykowy.
    W pierwszym etapie otwieranie i zamykanie po wykryciu smartphona. Po zbliżeniu się na 2m auto się otworzy a po odejściu na 3m zamknie.
    Gdy się z tym i uporam po wejściu do auta pojawi się przycisk start/stop bez konieczności wyciągania kluczyków, także zgrane przez bluetooth z telefonem. Jeszcze później otwarcie bagażnika nogą
    Ostatnio edytowane przez Lars ; 13-11-2019 o 17:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •