Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kupię tarcze zegarów do 224km Europa

  1. #1
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47

    Kupię tarcze zegarów do 224km Europa

    Chcę wymienić tarczę, mam zegary od Angelika a chcę mieć europejskie. Tylko muszą być do 224km bo kupiłem jakieś na Allegro i muszę oddać ponieważ przy 100km/h mam na liczniku 120km/h. Ale jakie mam przyspieszenie teraz do 100km/h
    Potrzebuje takie jak na zdjęciu, 100km/h musi być prawie na godz. 12:00. Bez znaczenia czy pełny FIS czy 1/2.


    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Jak masz zegary od angola to nie mozesz zalozyc do nich typowej tarczki europa bo bedzie zanizac. Angole maja inaczej przeskalowane zegary i 100km musisz miec na 10 godzinie a nie na 12

  3. #3
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47
    Pawle chyba odwrotnie 100km muszę mieć na 12 godzinie Te tarcze co są na zdjęciu byłyby ok. Wysłałem swoje tarcze do firmy od której kupiłem te europejskie (z 100km na godzinie 10) i mają mi na wzór moich zrobić Europę więc niedługo pojawią się do kupienia dobre zamienniki do angielskich zegarów bo na pewno zrobią więcej niż 1 sztukę.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Moman to solidna firma. I na życzenie zrobią wszystko. A gdy im się wyśle wzór to nawet bardzo szybko.
    Jedyne czarne tarcze do zegarka do MGF i MG TF
    IMG_2700.jpg
    Czarne tarcze zegarów z logo w moim MGF VVC
    20190819_114901.jpg

  5. #5
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47
    Muszę napisać sprostowanie bo Paweł-2005 miał rację, angielskie zegary mają 100km/h na godzinie 10 a europejskie prawie na 12. Co się okazało, moje zegary są europejskie ale ktoś je przerobił na angielskie, rzadkość ale jednak w tą stronę jak widać zamiana też się zdarza. Mi zawsze jakieś dziwne rzeczy się przytrafiają więc nawet mnie to nie dziwi
    Ogłaszam, że ogłoszenie jest nieaktualne, już się produkują tarcze europejskie do europejskiego licznika. Jakby ktoś potrzebował tarczy to polecam firmę MoMan, miły kontakt i są w stanie dorobić każdą tarcze.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •