Zdjęcie dostałem od klubowicza "Jerry" który kompleksowo zajął się moim licznikiem. Niestety nie zdążył do mnie dotrzeć przed świętem i nie pojeżdżę Luckiem w ten weekend, a szkoda
Jeśli macie problemy ze swoim, to gorąco polecam kontakt w tej sprawie. z Jerrym... Szybko, fachowo i w porównaniu z firmą która na co dzień zajmuje się licznikami dużo taniej


- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Kilka dni temu zapowiadałem, że prace nad przednimi reflektorami będą postępowały dalej.
Oto jak w tej chwili wygląda reflektor


Światła dzienne i postojowe podłączone przez przekaźnik.
Dzienne włączają się po uruchomieniu silnika. Gdy przełączymy na postojowe, przekaźnik wyłącza zasilanie po stacyjce i od tego momentu mamy normalne postojówki, a gdy pozostawimy włączony kierunkowskaz i wyciągniemy kluczyki świeci się jako obrysowe


W tym samym pasku znajduje się także kierunkowskaz "Audi"


Na filmiku który nagrałem widać jak soczewki, oraz światła postojowe i kierunkowskazy sprawują się w nocy
https://youtu.be/A9U9azpU4lQ

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Brak licznika i rozpoczęty weekend dały mi czas by zająć się uchwytem na telefon.
W ciągu dnia dość często wsiadam i wysiadam z auta, niejednokrotnie też je ze względu na pracę zmieniam, dlatego wszędzie mam uchwyty z ładowaniem indukcyjnym na kratce.
W ciągu miesiąca uszkodziłem obie. Już zamówiłem używane, ale postanowiłem samodzielnie wykonać uchwyt który położy temu kres.
Teraz zamieszczam efekt końcowy na wykonanym prototypie, lecz w ciągu kilku dni pokażę jak samodzielnie za dosłownie kilka złotych takie mocowanie wykonać.
W tej chwili wykonane jest z plastiku, ale gdy będę już w 100% zadowolony z efektu zrobię plik w auto cad-ie i wypalę go z blachy ze stali nierdzewnej.


Telefon na zdjęciu to tylko statysta bez ładowania indukcyjnego. Wsadziłem go by pokazać na zdjęciu jak wygląda uchwyt z telefonem


Jeśli ktoś by wątpił w samodzielne wykonanie, ta zamieszczam jedno ze zdjęć które wykonałem, aby pokazać jak to zrobić krok po kroku

Koszt bez samego uchwytu ok 5zł... w necie chyba od 99zł tylko za mocowanie do TT