Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: TT MK1 99 18T Quattro "Lucek"

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez MałyWPR Zobacz posta
    Zastanawiam się czy dać żarówki Led w światła długie. Daje to dużo światła? Czy tylko bardziej zabieg estetyczny?
    Same żarówki w zaleznosci od ich jakosci dadzą na pewno ok 30-70% większe natężenie światła, ale bez soczewki będą się wręcz prosiły o kontrolę jeśli policja zobaczy włączone światła, a jeśli Cię zatrzymają do zwykłej kontroli to będą one niczym nie zasłonięte i bardzo widoczne.
    Jeśli masz odbłyśniki w dobrym stanie, to dobre zarowki led H1 wlozone do soczewek mijania dają tyle światła, że długie używa sie na prawdę sporadycznie.
    Ja zainstalowałem drugą soczewkę gdyż takie samo rozwiazanie zastosowalem w moim MGF -ie i przyzwyczailem się do bardzo dobrych świateł, oraz z powodów estetycznych. Nie podobał mi sie kłujący w oczy odbłyśnik na czarnym tle.
    Podobnie sprawa się miała ze światlami dziennymi i modułem komfortu kierunkowskazów


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    "Teraz zamieszczam efekt końcowy na wykonanym prototypie, lecz w ciągu kilku dni pokażę jak samodzielnie za dosłownie kilka złotych takie mocowanie wykonać."

    Czekam niecierpliwie, bo podoba mi się pomysł i wstępne wykonanie. Powodzenia.
    Myślę, że całość pojawi się w weekend, gdyż wpadłem na jeszcze jeden pomysł i chcę go wypróbować, aby umieścić ostateczną wersję do samodzielnego wykonania w domu.
    Ostatnio edytowane przez Lars ; 04-11-2019 o 03:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •