Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: TT MK1 99 18T Quattro "Lucek"

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez MałyWPR Zobacz posta
    Zastanawiam się czy dać żarówki Led w światła długie. Daje to dużo światła? Czy tylko bardziej zabieg estetyczny?
    Same żarówki w zaleznosci od ich jakosci dadzą na pewno ok 30-70% większe natężenie światła, ale bez soczewki będą się wręcz prosiły o kontrolę jeśli policja zobaczy włączone światła, a jeśli Cię zatrzymają do zwykłej kontroli to będą one niczym nie zasłonięte i bardzo widoczne.
    Jeśli masz odbłyśniki w dobrym stanie, to dobre zarowki led H1 wlozone do soczewek mijania dają tyle światła, że długie używa sie na prawdę sporadycznie.
    Ja zainstalowałem drugą soczewkę gdyż takie samo rozwiazanie zastosowalem w moim MGF -ie i przyzwyczailem się do bardzo dobrych świateł, oraz z powodów estetycznych. Nie podobał mi sie kłujący w oczy odbłyśnik na czarnym tle.
    Podobnie sprawa się miała ze światlami dziennymi i modułem komfortu kierunkowskazów


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    "Teraz zamieszczam efekt końcowy na wykonanym prototypie, lecz w ciągu kilku dni pokażę jak samodzielnie za dosłownie kilka złotych takie mocowanie wykonać."

    Czekam niecierpliwie, bo podoba mi się pomysł i wstępne wykonanie. Powodzenia.
    Myślę, że całość pojawi się w weekend, gdyż wpadłem na jeszcze jeden pomysł i chcę go wypróbować, aby umieścić ostateczną wersję do samodzielnego wykonania w domu.
    Ostatnio edytowane przez Lars ; 04-11-2019 o 03:26

  2. #2
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Pierwszy etap jak prac jak wykonać samodzielnie uchwyt do telefonu już wykonany. Umieściłem cały poradnik w dziale tuning pod tym linkiem
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...330#post296330

    Jedno ze zdjęć które pomogą go Wam samodzielnie wykonać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •