Witam wszystkich w moim wątku

Chciałbym pokazać mój nowy nabytek jakim jest TT 8N 2003 1.8t 225 BAM koloru czarnego (szukałem conajmniej 2002 po akcji z esp i tylko czarny kolor)




Audi zakupiona 3 tygodnie temu jako pierwszy poważny projekt ale i codzienny wóz do pracy z racji problemów z Civiciem .
Plan co do samochodu - ma zostać cywilny ale z charakterem czyli celujemy w 300 koni + bezpieczeństwo wraz z utrzymaniem w jak w najlepszym stanie , samochód ma zostać daily ale ze wskazaniem do zabawy i na tor których mam kilka w okolicy Samochodzik kupiłem taniej z racji kilku problemów i niedociągnięć takich jak wyciek oleju z pokrywy , opony śmietnik , tarcze z tyłu słabe , delikatnie falują obroty czasami , termostat w pozycji otwartej non stop , dławi się na niskich obrotach , felgi kochające Angielskie krawężniki "customowy" stożej rodem z vauxhalla I to chyba na tyle może coś przeoczyłem.
Jednak wyposażenie jak na ten rok całkiem miłe : Środek niestety biała (kremowa) skóra którą zastąpie kubłami itak a reszte w czerń . Grzane pupy , ksenon i spryskiwacze , działająca klima co się rzadko tu (UK) zdarza w starszych autkach , audio Bose jakieś przerabiane ze wzmacniaczami (będzie przerabiane) no i najważniejsze quattro i benzynka turbo <3


uszczelka pokrywy zaworów - wyciek był a ni ma
Niestety jedna cewka pochodzi z innego silnika także ciekawy mix ...


Zaskoczyła mnie blokada a nie sprawdziłem przy zakupie czy ma właściciel i na łysych oponach 300 mil zrobić musiałem także esp wariowało a ja miałem radoche
Wulkanizatorzy rozłożyli ręce że nic nie mogą zrobić (przy czym skasowali itak kase za czas) także po 2 godzinach użycia młotka wiartarki i starych nasadek jakoś się udało zdjąć ten
śmietnik. Na ich miejsce Uniroyal Rainsport 3 na piękną Angielską aurę jak znalazł



Wymiana oleju na millersa + płukanka + filtr + świece za mną także czekam na filtr + olej do haldexa oraz płyn redlina do dyfra i skrzyni .

Na dniach cewki + termostat + doczyszczenie wszystkiego i kontrola dogłębna

Czekam też na kilka paczuszek za które ma luba mnie powiesi ...

Postaram się sprawnie uzupełniać wątek! Pozdrawiam wszystkich


.