Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Audi TT Bam Black by Lolek

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Kettering
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarna
    Posty
    5

    Audi TT Bam Black by Lolek

    Witam wszystkich w moim wątku

    Chciałbym pokazać mój nowy nabytek jakim jest TT 8N 2003 1.8t 225 BAM koloru czarnego (szukałem conajmniej 2002 po akcji z esp i tylko czarny kolor)




    Audi zakupiona 3 tygodnie temu jako pierwszy poważny projekt ale i codzienny wóz do pracy z racji problemów z Civiciem .
    Plan co do samochodu - ma zostać cywilny ale z charakterem czyli celujemy w 300 koni + bezpieczeństwo wraz z utrzymaniem w jak w najlepszym stanie , samochód ma zostać daily ale ze wskazaniem do zabawy i na tor których mam kilka w okolicy Samochodzik kupiłem taniej z racji kilku problemów i niedociągnięć takich jak wyciek oleju z pokrywy , opony śmietnik , tarcze z tyłu słabe , delikatnie falują obroty czasami , termostat w pozycji otwartej non stop , dławi się na niskich obrotach , felgi kochające Angielskie krawężniki "customowy" stożej rodem z vauxhalla I to chyba na tyle może coś przeoczyłem.
    Jednak wyposażenie jak na ten rok całkiem miłe : Środek niestety biała (kremowa) skóra którą zastąpie kubłami itak a reszte w czerń . Grzane pupy , ksenon i spryskiwacze , działająca klima co się rzadko tu (UK) zdarza w starszych autkach , audio Bose jakieś przerabiane ze wzmacniaczami (będzie przerabiane) no i najważniejsze quattro i benzynka turbo <3


    uszczelka pokrywy zaworów - wyciek był a ni ma
    Niestety jedna cewka pochodzi z innego silnika także ciekawy mix ...


    Zaskoczyła mnie blokada a nie sprawdziłem przy zakupie czy ma właściciel i na łysych oponach 300 mil zrobić musiałem także esp wariowało a ja miałem radoche
    Wulkanizatorzy rozłożyli ręce że nic nie mogą zrobić (przy czym skasowali itak kase za czas) także po 2 godzinach użycia młotka wiartarki i starych nasadek jakoś się udało zdjąć ten
    śmietnik. Na ich miejsce Uniroyal Rainsport 3 na piękną Angielską aurę jak znalazł



    Wymiana oleju na millersa + płukanka + filtr + świece za mną także czekam na filtr + olej do haldexa oraz płyn redlina do dyfra i skrzyni .

    Na dniach cewki + termostat + doczyszczenie wszystkiego i kontrola dogłębna

    Czekam też na kilka paczuszek za które ma luba mnie powiesi ...

    Postaram się sprawnie uzupełniać wątek! Pozdrawiam wszystkich


    .

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Kettering
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarna
    Posty
    5
    Chwile mnie nie było kilka rzeczy naprawionych kilka udoskonalonych :
    Nowe cewki bosh , zbiorniczek wyrównawczy płynu , plus wymiana płynu na g13 50/50 , Tip 3 cale + stożek simota



    Cewki każda inna jedna od innej wersji ...



    Chińczyk , trzeba było szlifować żeby kostkę podpiąć



    Oryginał (pęknięty)






    Winowajca dławienia się i falujących obrotów z mega turbo lagiem ...



    Tip oryginał vs 3 cale



    Oleje filtry ciąg dalszy , na dniach będzie ogarniane



    Zestawik do założenia już jest Czekam tylko na dwie nieszczęsne paczki z wachaczami regulowanymi plus insercik do haldexa , rampy samochodowe i można działać. Planuje też usunięcie PCV i wstawienie OCT także kolejne oczekiwanie na części
    Ostatnio edytowane przez Lolek.96 ; 12-11-2019 o 22:25

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Kettering
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarna
    Posty
    5
    Na tą chwile Oil catch tank siedzi , PCV usunięte , wahacze tył + drążki +amory z springami siedzą , haldex w ogóle nie zapina , podepnę na dniach Vaga i się zobaczy czy pompa czy sterownik. Olej w skrzyni i dyfrze plus haldex z filtrem ogarnięte , skrzynia pracuje o niebo lepiej , wyreguluje linki i mam nadzieje że wbijanie dwójki na zimnym się poprawi bo troszkę czasami haczy . Jak nie to wejdzie jednomas z kompletem sprzęgła z tarczą obitą kevlarem. Małą przebudowa niestandardowego Bosa + wywalenie tylniej kanapy . Jak dopisze czas to na dniach wyrzucam balast i będę kombinował z przeniesieniem aku do bagażnika Plus wymiana większości podejrzanych reszty węży pod machą . Niestety wszystko trwa dłużej ze względu na brak garażu i "piękną" angielską aurę

  4. #4
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    uuu, co raz więcej osób z UK... a ja akurat będę się pewnie wybierać do UK w nowym roku (docelowo do Reading) kto wie może gdzieś jakimś cudem uda się trafić, choć pewnie nie czarne są fajne, jak są ładnie "wypolerowane" gratuluje autka!

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Kettering
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarna
    Posty
    5
    Lakierek na wiosnę ogarnę
    Ja mieszkam w takim razie 80 mil od docelowego miejsca także kto wie , może się spotykamy kiedyś .
    Kilka usprawnień poszło jak i zapadła decyzja o zrobieniu 300 HP + także waham się między zainwestowaniem więcej $$$ na k04 z tfsi ew erf czy garett a zrobieniem hybrydy . Plan na razie żeby zostać na seryjnym silniku . Jak będą możliwości to i kucizna wpadnie ale na razie nie ma miejsca do takich akcji...
    Także plan wyciągnięcie max ale z potencjałem na +/- 400 w przyszłości

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •