Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Qestion to TT owners

  1. #1
    Qxvz32
    Gość

    Qestion to TT owners

    Audi TT nie jest samochodem cz?sto spotykanym na polskich drogach, dla tego jestem ciekaw: czy spotkali?cie si? z jakimi? niecodziennymi reakcjami na wasze pojazdy lub ich mo?liwo?ci?

    Maciek Qxvz32

  2. #2
    Maciek
    Gość
    pewnego dnia spotka?a mnie zaskakuj?ca sytuacja, mianowicie zatrzyma?em si? przed przej?ciem dla pieszych, gdy? mieli zielone. Akurat przechodzi?a grupka nastoletnich dziewczyn, jedna wskaza?a palcem mojego furexa i natychmiast po tym po?o?y?a si? na masce przytulaj?c si? jak do swojego faceta! Bardzo mi?e uczucie, szkoda tylko, ?e mnie ola?a... A mo?e to i lepiej, bo przecie? paragraf czuwa, hehehe!
    Tak, czy inaczej, dobrze, ?e sta?o si? to latem i TT by?o czyste, inaczej fata?aszki do prania.

    Druga ?mieszna sytuacja? Ostatnio! Na?wiat?ach stan?? Porsche Boxster i by? ma?y wy?cig... Ma?y, bo jako? szybko mi we wstecznych lusterkach zagin??... hihihi! A to zaledwie program zimowy! Czarek! ju? niebawem poczujesz moc VTG!!!

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    POLICE

    heee....
    ja pami?tam kiedy latem wracalem z wroc?awia, i w przed piotrkowem staneli sobie pasiarze za przystankiem co prawda bez suszary. Ale i tak mnie zatrzymali. Jak ich przyluka?em to na szafie 180 mialem i po mocnym hamowaniu zatrzymalem sie tam gdzie panowi w niebieskich czapach sobie ?yczyli.
    Nastepnie poczeka?em sobie az przyjdzie i zacznie pieprzyc o predkosci.
    Ale on do mnie na pocz?tku zapytal z usmioechcem na ustach <<i co lecial pan juz na maxa>?? No to ja na to <<eeeeeee-nie jeszcze byla rezerwa>> . Po czym powiedzial ze zawsze chcal zatrzymac tetetke, i zaczely sie ogledziny, po czym bez utraty kasy i punktow pojechalem dalej.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  4. #4
    Cezary Magier
    Gość
    to fakt! na reakcje innych ludzi a w szczegolnosci kobiet trzeba sie przyzwyczaic... usmiechaja sie do ciebie z autobosow, przystankow innych aut,pokazuja palcami itp... :Fade-color a oprocz tego malo kierowcow chce sie scigac ze swiatel
    ale najwieksza zaleta tego auta to chyba taka ze jadac lewym pasem (czy to na trasie czy w miescie) auta jadace przed toba zjezdzaja na prawo robiac ci miejsce. jeszcze chyba nie zdarzylo mi sie uzywac dlugich swiatel zeby "zepchnac" za prawo jakiegos zawalidorge. cos w tym musi byc....

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    I CO? W TYM MUUUUSI BY?!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiedy? jak sam w lusterku dojrza?em TeTetk? to pierwsze co chcia?e zrobi? to zjecha? na prawy pas - po chwili si? ockn??em bo przecie? sam siedzia?em w TT. Co do damskiej strony widowni to musia?o min?? wiele czasu ?eby przyzwyczai? si?, ?e jad?c w TT zawsze i wsz?dzie jestem obserwowany prezez przechodni?w, kierowc?w i innych.
    Raz zdarzy?o mi si?, ?e stoj?c przed przej?ciem wzbudzi?em zainteresowanie grupki nastolatek wracaj?cej pewnie ze szk??ki. Standardowe opadnieci? kopar trwa?o chwil? i potem zacz?ly naskakiwac na jedn? ze swoich kole?anek ?e takie auto jest jej marzeniem i ?e teraz ma sobie na nie popatrze? bo pewnie nawet nigdy do takiego nie wsi?dzie.... Dziewczyna broni?a si? jak mog?a i pr?bowa?a odeprze? ich ataki s?owne ale sobie nieco nieradzi?a wi?c w pewnym momencie da?a sobie spok?j. Stwierdzi?em, ?e kole?ankom nale?a?oby utrze? nosa a ?e "obgadywana" sta?a blisko spyta?em czy j? podwie?? do nast?pnej krzy??wki - Tamte laski zacz??y piszcze? w niebog?osy ?e ludzie patrzyli na nie jak na jakie? wariatki - Dziewczyn? przewioz?em i si? cieszy?a jak nie wiem co - w sumie fajnie spe?niac czyje? marzenia - dla mnie drobiazg a dla niej prze?ycie.
    Najbardziej komiczne sytacje s? wtedy kiedy stoj? przed przej?ciem i idzie facet z dziewczyn?, ona mu pokazuje na moj? przecudn? fur? a jemu gul skacze bo pewnie pod blokiem zostawi? swoje epokowe 126p i niby udaje, ?e go UFOk nie interesuje.
    Reasumuj?c to nie znam kobiety, kt?rej by si? nie podoba?a TTetka, faceci niestety s? bardziej zazdro?ni i nie przyznaj? tego tak cz?sto ale tego typu reakcja ma chyba korzenie gdzie? u podstaw naszej ewolucji gdzie stan posiadania SAMCA by? g??wn? domen? przy zdobywaniu wybranki......

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    TO chyba jednak zale?y od osoby prowadz?cej teteke bo w moim przypadku jest zupe?nie przeciwnie ni? u Marcina tzn.Faceci ciesz? g?by , machaj? , skacz?, robi? piruety i tym podobne dobrze wam znnane reakcje.Natomiast kobitki no c?? udaja ?e nie widz? a ma?o zeza nie dostaj? , szczeg?lnie lubie blondynki w Yarisach, tigrach itp.
    Ale to fakt ?e kobiety szaleja za t? furk?
    Mam tak? ulubiona zabaw? : jade sobie moja besti? z wieczorka, uchylam lekko szybe , puszczam umpce(techno) na maxa i przeje?d?am sobie w ludnych miejscach,jak niekt?rzy wiedz? mam przyciemnione szybki wi?c z daleka nie wida? kto prowdzi i wtedy m?j ukochany efekt: laski zaczynaj? si? pr??y? , poprawia? , kreci? ty?kami jak tylko potrafi? najlepiej zbli?am si? coraz bardziej, laski pr? si? odpowiednio bardziej i wtedy otwieram zupe?nie szybe i ukazuj? moje niewie?cie oblicze !!!! ?eby?cie widzieli te rozczarowanie , ca?e te staranie na nic , zgarbiona sylwetka wraca, a ja rycze ze ?miechu No wiem jestem wredna , ale wiecie co czasem nie otwieram tego okienka i nawet na nie potr?bie pod dyskoteka , ale wtedy skacz? !!
    Ale najbardziej lubie reakcje dzieciak?w , bo s? takie ?ywio?owe, czasem zabieram takich urwis?w na kr?ciutkie przeja?d?ki i cieszy mnie patrzec jak? maja frajd? !!! Mo?na by tu jeszcze pisac wile bo ufo to naprawd? zjawiskowe autko ale forum by chyba zabraklo

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2010, 07:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •