TO chyba jednak zale?y od osoby prowadz?cej teteke bo w moim przypadku jest zupe?nie przeciwnie ni? u Marcina tzn.Faceci ciesz? g?by , machaj? , skacz?, robi? piruety i tym podobne dobrze wam znnane reakcje.Natomiast kobitki no c?? udaja ?e nie widz? a ma?o zeza nie dostaj? , szczeg?lnie lubie blondynki w Yarisach, tigrach itp.
Ale to fakt ?e kobiety szaleja za t? furk?
Mam tak? ulubiona zabaw? : jade sobie moja besti? z wieczorka, uchylam lekko szybe , puszczam umpce(techno) na maxa i przeje?d?am sobie w ludnych miejscach,jak niekt?rzy wiedz? mam przyciemnione szybki wi?c z daleka nie wida? kto prowdzi i wtedy m?j ukochany efekt: laski zaczynaj? si? pr??y? , poprawia? , kreci? ty?kami jak tylko potrafi? najlepiej zbli?am si? coraz bardziej, laski pr? si? odpowiednio bardziej i wtedy otwieram zupe?nie szybe i ukazuj? moje niewie?cie oblicze !!!! ?eby?cie widzieli te rozczarowanie , ca?e te staranie na nic , zgarbiona sylwetka wraca, a ja rycze ze ?miechu No wiem jestem wredna , ale wiecie co czasem nie otwieram tego okienka i nawet na nie potr?bie pod dyskoteka , ale wtedy skacz? !!
Ale najbardziej lubie reakcje dzieciak?w , bo s? takie ?ywio?owe, czasem zabieram takich urwis?w na kr?ciutkie przeja?d?ki i cieszy mnie patrzec jak? maja frajd? !!! Mo?na by tu jeszcze pisac wile bo ufo to naprawd? zjawiskowe autko ale forum by chyba zabraklo