Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Adapter Bluetooth do radia.

  1. #1

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    167

    Adapter Bluetooth do radia.

    Witam, mam w samochodzie radio Concert I ze zmieniarką CD na 6 płyt umieszczoną z tyłu w schowku po stronie pasażera. Takie rozwiązanie mnie przestało satysfakcjonować, bo ciągle zmuszony byłem słuchać tej samej muzyki. Postanowiłem kupić dostępny na Allegro adapter Bluetooth: https://allegro.pl/oferta/adapter-bl...oda-8189886132

    Okazało się jednak, że po jego podpięciu zamiast oryginalnej zmieniarki CD w samochodzie nie ma dźwięku (kable z głośników są oczywiście podpięte dobrze, zmieniając z CD na radio dźwięk normalnie jest). Zamówiłem jeszcze jeden taki adapter i również nic. Urządzenie działa, emituje sygnał Bluetooth, telefon się z nim łączy i wysyła muzykę w eter, bo nie jest ona odtwarzana na głośnikach w samochodzie.

    Miał ktoś może podobny problem i ma jakieś rady jak go rozwiązać?

  2. #2
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Witaj. Mam taki sam u siebie i działa super. Tylko że ja mam radio Concert 2

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    modułu bluetooth nie podłączałem, ale ze zmieniarką USB mam to samo, dzwięk jest ale zniekształcony. Te same zmieniarki podłączałem zmieniarki do różnych jednostek w audi, również do concertów i zawsze działało jak należy.

  4. #4
    Awatar LukaLEWY
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LZ9V
    Posty
    57
    Witajcie.

    Od dłuższego czasu męczę się z prawidłowym działaniem Zmieniarki Cyfrowej Bluetooth podłączonej do Radia Concert 1 (kaseciak) zamiast fabrycznej zmieniarki 6CD.

    Kupiłem ten produkt:
    https://allegro.pl/oferta/zmieniarka...-d-10425009414

    Wysłaną mam już 3 taką zmieniarkę od autora tej aukcji na allegro i ciągle to samo, żaden telefon nie widzi tej zmieniarki. (Po odesłaniu, po sprawdzeniu wszystko działa jak należy u sprzedawcy).

    Miał ktoś problemy z tym urządzeniem. I jakieś pomysły dlaczego może nie działać?

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    W-wa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    23
    Może jest jakaś różnica w obsłudze zmieniarki w przypadku nowszych radii które działały po CAN. Concert 1 to jak pamietam bez CAN'a jest. II juz miała CAN.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •