Witam sprzedam swoje autko używane jako daily ale tez na zloty. Sprzedaje ponieważ kupiłem CLSa i jest to już definitywna sprzedaż tego auta Audi TT 180 AJQ. 1998r 196tyś. Ttka praktycznie w oryginale malowałem tylko przedni zderzak, prawy błotnik, oraz prawy próg reszta oryginał brak szpachli można sprawdzić miernikiem. Auto posiadam ponad rok czasu kupiłem gola zdrowa serie za 16 tyś w autko zostało wsadzone dużo pieniędzy z eksploatacji zrobiony cały rozrząd, całe zawieszenie wszystko lemforder, przekaźnik wentylatora, świece zimne, cewki, przepływomierz, turbina regenerowana k03s.
Wizualnie: AirRide system montowany w DBTuning na nowym zawieszeniu BCRacing z regulacja twardości 10000zł
- plaster miodu
- dokładka lotki r32
- felgi 3sdm 00.5 z nowymi oponami hankook uniroyal 5800zł
- blenda na tył ( można ściągnąć )
- lampy zrobione w clear
- grill typu rs
- żarówki led mijania postojowe
Mechanika
- DP 3’ montowany (23.09.19)
- przelot końcowy ładnie gada
- duży centralny intercooler
- cewki tfsi beru zse032
- sportowy filtr powietrza simota
- metalowa osłona miski
- rozporka górna i dolna
- tarcze przod nacinane ATE klocki ATE
Tył cały trw

Wnętrze
- zadbany oryginalny środek
- radio alpine BT/USB
- 3 komplety dywaników (ori,czarne zamiennik i gumowe )
- cupholder
Klima działa bardzo dobrze
Auto jeździ tylko na Oleju Motul 5w40. O pare rzeczach pewnie zapomniałem napisać, ale proszę pytać na wszystko odpowiem.
2 komplety kół lato zima, 4 kluczyki, książka z Niemiec. Wszystkie modyfikacja zrobione w ciągu roku. Autem jeżdżę bez awaryjnie i nie obawiam się zrobić nim dłuższych tras w lato zrobiłem bez problemu ciągiem 2tys km.
Możliwa sprzedaż bez felg 3sdm wtedy cena 3.5 tys mniej.
A instalacja lpg STAG z reduktorem do 300 km. Montowane w październiku 2018( 2800 ) zł na większość rzeczy posiadam faktury i są one na gwarancji typu opony, felgi, zawieszenie, radio. W garażu mam pare gratów które oddaje z autem. TTke sprzedaje w cenie auto plus zawieszenie i koła. Eksploatacji w to nie wliczam. Jest możliwość kupna samochodu na seryjnym zawieszeniu i na kole 17 19tyś. Auto jak teraz 29,000


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk