Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Pytanko o Audi TT

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Cidry
    Posty
    6

    Pytanko o Audi TT

    Siemka wszystkim, szykuje sie z zamiarem kupna Audi TT u mam teraz pytanko , co do 1.8 T starczy te 180ps czy szukac 225 ? I jak z quattro ? Przydaje sie czy nie. No i na co zwracac uwage przy zakupie ? Z gory dziex za pomoc.

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Witam, co do koni...
    mam te 225 i poczatkowo naprawde robilo wrazenie, ale po niedlugim czasie juz nie bylo tego wrazenia - zatem moral taki, ze nie wazne ile bys mial, zawsze jest za malo.
    Co do quatro...jest ciezszy od jednej oski zatem wieksza moc, bedzie sie bardziej sprawdzac przy tym napedzie. Trzyma sie jak gokard na zakretach i wydaje mi sie ze bezpieczniejszy niz jedna oska - chociaz od razu mowie, ze nie jezdzilem TT z napedem na 1 os.
    Moim zdaniem powinienes zwrocic uwage na to czy jest ESP czy nie. Z tego co wiem, TT sprzed 2000 roku nie mialy jeszcze tego ukladu - a przydaje sie czasami
    Pozdrawiam!

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Cidry
    Posty
    6
    Dzieki smigalem dotychczas Eclipsem 2.0 T ale jakos nie smigalo to rewelacyjnie, starsznie ciezkie. A jak z dostepnoscia i kosztami czesci do TTki ? Awaryjnoscia itp.

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Odnosnie awaryjnosci... jezdze od roku po Wroclawskich dziurach (czlowiek jedzie i placze ze samochod po dupie dostaje) i mam do wymiany przeguby z przodu. Cena nowych z aso to ok 900 pln z tego co sie dowiedzialem.
    Kolejna usterka to spryskiwacz do ksenonow do wymiany - dostalem nowke za 350 pln.
    Duzo czesci mozna znalezc na allegro wiec problemu z uzywanymi i z nowymi nie ma raczej, a co do ceny... to audi jak to audi - ceni sie.

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Cidry
    Posty
    6
    sa zamienniki ?

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jesli Mitsu 2,0 T nie zachwycal Cie osiagami ( czego absolutnie nie mam Ci za zle ) to kupuj 225 quattro .. Czy quattro sie przydaje ? Zdecydowanie i bezapelacyjnie !!
    Zamienniki jedynie moge polecic jesli sa one od tych samych producentow co produkuja dla Audi jednak sprzedawane ich wlasna siecia dystrybucji i jest tych czesci wiele wiele ..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Cidry
    Posty
    6
    jeszcze kilka pytaniek czym sie rozni 180 od 225 ? tzn skad sie wzielo te 225ps i czy mozna go jeszcze chipowac

  8. #8
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    To ci powinno naświetlić sprawę.

    http://www.upsolute.pl/auto-tuning.html?k=audi&p=4
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Cidry
    Posty
    6
    a Jak z cena Chipowania ? na allegro widzialem wlasnie chipy podnoszace do takiej mocy, w cenie 400-500zl jest to cos warte ? bo szkoda pozniej silnik zajechac

  10. #10

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Wałbrzych/Galway
    Posty
    62
    Szukaj TT-ki 225, ja mam 180 quattro i szybko sie przekonalem, ze jest zbyt malo
    Teraz jestem po chipie 220 KM i wciaz jest malo powoli zaczynam myslec nad powazniejszymi zmianami jakich dokonal Arttur, jestem w trakcie odkladania, no i mam nadzieje w przyszlym roku zwiekszyc moc w granice 380 KM . Pozdrawiam
    180 Q + Mody Cel 270-280KM

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Cidry
    Posty
    6
    kolejne pytanko jak z miejscem w tym aucie ? mam 194cm zmieszcze sie ? no i czy ma ktos moze fotke kufra ile tam miejsce

  12. #12
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez Devil
    a Jak z cena Chipowania ? na allegro widzialem wlasnie chipy podnoszace do takiej mocy, w cenie 400-500zl jest to cos warte ? bo szkoda pozniej silnik zajechac
    Chipy z allegro daruj sobie
    Co do miejsca nad glowa go troche jest z racji tego ze siedzi sie nisko - najlepiej umow sie z kims albo podjedz na autohandel i zasiadz sobie

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Devil
    kolejne pytanko jak z miejscem w tym aucie ? mam 194cm zmieszcze sie ? no i czy ma ktos moze fotke kufra ile tam miejsce
    Generalnie w TT miejsca z przodu jest pod dostatkiem jak dasz siedzenia na maxa w dol i do tyl to na pewno sie zmiescisz bezproblemowo , jak masz nadwage to zostaje jescze reg oparcia

    Rafal - odkladaj ,odkladaj bo na prawde warto


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Pytanko o FMIC
    Przez prnit w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-11-2014, 10:39
  2. Pytanko do znawców:)
    Przez Tunio w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2012, 12:19
  3. Lambda ... pytanko
    Przez tomi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 18:05
  4. małe pytanko?
    Przez tadek0507 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-03-2009, 19:15
  5. pytanko i pozdrawianko
    Przez bullet w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-07-2003, 15:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •