Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Audi A3 1.8T 2002

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493

    Audi A3 1.8T 2002

    Witam.
    Piszę tutaj, bo temat nie związany z TT choć z marką Audi.
    Od trzech dni auto A3 stoi, bo mam duży problem z tym a chodzi o immobilizer, a mianowicie:

    Zakupiłem dwa scyzoryki do naszych Audi. Na pierwszy rzut poszedł żony scyzoryk, wymieniłem obudowę włożyłem baterie i sprawdzam, pilot nie działa, więc otworzyłem z kluczyka i odpalam. Silnik zapalił, ale po 1-2 sec. zgasł no to 2...3..raz i to samo, ale patrzę że immobilizer miga. Hm.. pomyślałem, że się rozkodował. Nie mając klucza oryginalnego ni też PIN-u, zakupiłem kabel VAG COMMANDER HEX EEPROM K+CAN DIAGNOZA LICZNIK, no to dziś z czytywanie pinu immobilizera, ale nie da rady. Mam takie same dane (zdjęcia) jak kolega z forum A3: Oczywiście nr mogą się różnić, jak trzeba to zrobię soje zdjęcie:

    02.jpg
    03.jpg
    003.JPG

    Chcę z czytać PIN (EEPROM) z immobilizera, abym VAG-iem mógł dodać jedyny kluczyk.
    Mam laptopa z XP 32-bit + 3 kable VAG, VAG USB KKL line we wtyku OBD, oraz zakupiony VAG COMMANDER HEX EEPROM K+CAN DIAGNOZA LICZNIK + odpowiedni pr.

    I teraz prośba do Was:
    ..... Teraz wyczytałem - że com ma działać 1-4 porcie, a ja miałem ustawiony com 5 (nie zauważyłem) , czy to jest powód, że nie łączyło się i nie było pokazanego PIN-u ?
    Czy ktoś wie, jaka jest przyczyna, że nie mogę z czytać kodu PIN immobilizera ?
    Lub, jak wyłączyć immobilizer, aby A3 jeździła ?

    Pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam,
    Dziś więcej już wiem, że chciałem odpalić auto bez pastylki (została w domu), była w starej obudowie pilota.
    Delikatnie wydobyłem ją i wsadziłem do nowej obudowy, ale lampka immobilizera dalej miga, więc i silnik nie chodzi.
    Co w takiej sytuacji zrobić. Zaznaczam, że PIN-u nie mam.
    Pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam ponownie.
    Już jest wszystko OK, silnik odpala jak wcześniej.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 14-09-2019 o 11:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •