Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Podgrzewanie szyby i ESP

  1. #1
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199

    Podgrzewanie szyby i ESP

    Witajcie.

    Przy okazji grzebania przy radiu niestety zrobiłem zwarcie w jego kostce, w skutek czego przepaliłem bezpiecznik odpowiadający za zasilanie do radia. Po jego wymianie radio działa tak jak wcześniej, ale nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy przyczyna następnego problemu.. Mianowicie nie jestem w stanie wyłączyć podgrzewania szyby. Przycisk świeci się cały czas tak jakby podgrzewanie było aktywne, natomiast szyba nie grzeje. Nie jestem również w stanie wyłączyć ESP, jednak sam system w sobie działa. Przycisk ESP nie świeci (i nawet nie wiem czy powinien, bo nigdy nie zwróciłem na to uwagi w każdym razie ikonka na zegarach pojawia się tylko gdy system się załącza sam, nie reaguje na przycisk.) Na pewno wykluczyłbym słaby styk w którejś kostce, bo są w dobrym stanie. Wiązki również nie modyfikowałem. Co do ESP, to nie wiem czy problemem nie jest świecący się airbag po demontażu foteli Ale no na ten moment wygląda to tak, że mam dwa przyciski które nic nie robią.

    Może ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie od czego mógłbym zacząć diagnozę jeśli komp nic nie pokaże?

    Nie podłączałem jeszcze komputera, zrobię to jutro, ale jako, że zlot już za chwilę, to chcę mieć większą szansę na czyjąś pomoc..
    Ostatnio edytowane przez Wachu ; 05-09-2019 o 06:49

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Ja miałem bardzo głupi powód dla którego przycisk ESP mi nie działał: nie był wpięty Także polecam sprawdzić, czy faktycznie jest wszystko prawidłowo wpięte. Jak grzebałeś przy radiu to może przypadkowo Ci się wypiął. Przycisk ESP nie świeci, trzeba go przycisnąć i wtedy powinna pojawić się kontrolka o wyłączonym ESP.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •