Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Golf 6R - tarcze/klocki

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    330
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Szary
    Posty
    1

    Golf 6R - tarcze/klocki

    Cześć,

    Zbliża się czas na wymianę tarcz i klocków w moim 6R(zrobionym na 370km). Jeżdżę głównie po mieście zarówno do pracy jak i joyrides, ze sporadycznymi wypadami w kręte górskie drogi. Jak do tej pory jeździłem na tarczach/klockach z ASO i oprócz tego że jak dla mnie pedał był zbyt "miękki" to nie miałem z nimi żadnych problemów. W nadchodzących miesiącach nie wykluczam jakiegoś wypadu na tor, ale wątpię żeby było to częściej niż raz/dwa razy na rok(samochód stricte na tor w planach ).
    Przy okazji pewnie też wymienił bym płyn hamulcowy. Jest coś ogólnie polecanego, czy obojętnie co, byle znanej marki by się nada?

    Pomyślałem że zapytam tutaj co polecacie, bo o ile się nie mylę to oprócz przednich tarcz większych o 5mm, to cały układ jest taki sam jak w tts 8j. Myślę nad yellowstuff + turbogroove od EBC.
    Wolałbym nie przekraczaj 3200pln za wszystko.

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2020
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    32
    Polecam w tym temacie filmiki M4K Garage Zobacz Może wspominają również na ten temat

    .

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2020
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    100
    Rocznik
    87
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    Oglądam ten kanał nałogowo A zaczęło się kilka lat temu od tego, że chciałem się dowiedzieć jak jest zbudowany silnik teraz już na temat motoryzacji wiem dużo więcej

    ___________________________________
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 26-01-2024 o 21:17 Powód: Reklama

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •