Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Żarówki H7 LED.. :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    To jest moim zdaniem mniej kontrowersyjny temat niż paski led bo to nie januszowanie, a rzeczywista poprawa widoczności na drodze, która niestety nie została jeszcze prawnie zaakceptowana w naszym kraju…
    Tak, masz lampy z soczewką to będziesz miał ładne odcięcie. Sam pewien czas temu nad tym myślałem ale odpuściłem właśnie ze względów na homologację… a raczej jej brak (brak homologacji na linii lampa - żarówka LED, niekoniecznie dla samego LEDa)

    Jeśli jednak się zdecydujesz to koniecznie pochwal się rezultatem, najlepiej krótkim filmem

  2. #2
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Hej akrisu, dzięki za szybką odpowiedź

    Właśnie te nawiązanie do pasatów z paskami nie jest bezcelowe.. Widzę mnóstwo takich januszy jeżdżących i ani razu nie widziałem/słyszałem aby kogoś z tego powodu zatrzymała policja, a takie paski są chyba dużo bardziej "przypałowe"..

    Muszę jeszcze dokładniej poczytać jak to wygląda od strony prawnej jeśli jednak by się zorientowali i jeśli okaże się, że nie zabiorą mi auta na złom, to zaryzykuję i chętnie się pochwalę.

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    od strony prawnej na lampie w tt jest homologacja na żarówke halogenową H7 czyli jest illegal. Potem życie weryfikuje. Plus jest taki że wozisz komplet ori ze sobą i w razie "W" podmianka i może skończyć sie na pouczeniu jeżeli już oczywiście sie przyczepią. Sam jezdziłem na różnych komfiguracjach może nie w TT ale w A4, tam wrzuciłem soczewki bixenon i zestaw troche lepszych HID i był sztos. Przez dobre dwa lata nikt sie nie doczepił, ani nikt nawet nie mrugnął. Komfort jazdy nieporównywalny. Co do ledów nie mam doświadczenia w temacie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •