Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Zakup TT MK1 Quattro 224KM lub MK2 Diesel 170KM

  1. #1
    Awatar Da Mian
    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Wieluń
    Pojemność
    brak
    KM
    224
    Rocznik
    1990
    Kolor
    biały
    Posty
    16

    Zakup TT MK1 Quattro 224KM lub MK2 Diesel 170KM

    Na początku chciałbym się przywitać bo mimo, że przeglądam forum od wielu miesięcy to jest mój pierwszy post.

    Tak jak w tytule przymierzam się do zakupu TT MK1 Quattro 224KM rocznik 2002-2006 lub MK2 w Dieselu 170KM. Wiem, że zdania na temat LPG jak i Diesla w TT są tutaj skrajnie podzielone ale auto będzie moim głównym środkiem transportu a dziennie przejeżdżam ponad 100KM więc jeśli MK1 to w grę wchodzi tylko egzemplarz z LPG lub późniejsze zagazowanie, stąd też zastanawiam się również nad MK2 akurat w Dieslu. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na auto to w przypadku MK1 będzie 20-25 tys. ewentualnie +3 tys. jeśli już w gazie, co do MK2 to 35-40 tys. Chciałbym wiedzieć co byście polecili w tych kwotach.


    Prawdę mówiąc to bardziej skłaniałbym się ku MK2, jest nieco większe, wygodniejsze, przeszło wiele poprawek względem MK1 i buda jest prawie cała z aluminium jednak bardzo mało widzę informacji na temat wersji z Dieslem. Jak wygląda awaryjność silnika, pobór oleju oraz koszt serwisowania nie tylko silnika ale innych często psujących się części w MK2 i czy w ogóle jest sens szukać w tej kwocie.


    Na koniec dodam jeszcze, że przewiduje jakieś 5 tys. na start poświęcić na ewentualne poprawki. Mój teść prowadzi warsztat co będzie dodatkowym ułatwieniem w razie czego.


    Na tę chwilę najbardziej interesowałyby mnie te dwa ogłoszenia:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#2e1e4dce73
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#8ed948811b


    Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Da Mian ; 02-07-2019 o 07:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •