Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Audi TT 8N BAM Quattro 250km Xenon

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    12

    Audi TT 8N BAM Quattro 250km Xenon

    Witam wszystkich, tak jak rok temu przywitałem się z forumowiczami i moim postem opisującym moją TT z roku 2001, tak dzisiaj wystawiam autko na sprzedaż.

    W przeciągu roku zrobiłem lekko ponad 20 tys. km. i robiłem wszystkie wymagane naprawy. W dniu dzisiejszym nie wymaga w ogóle wkładu finansowego i ucieszy przyszłego właściciela. Wszystkie naprawy są udokumentowane i do wglądu które robiłem. Do 120k km. bogata historia z ASO. W skrócie przez cały okres mojego użytkowania nic poważnego się nie stało, jedynie wymiany drążków, tulei, stabilizatorów itd plus inne drobne rzeczy. Wszystkie płyny i oleje wymienione na czas, łącznie z Haldexem który robiłem w ASO nie tak dawno, serwis olejowy plus filter kosztował w granicy tysiąca złotych i przyszły właściciel ma to za sobą, w dniu dzisiejszym wymieniłem olej na 5W40 Motula, łącznie jest to moja 4 wymiana oleju w tym aucie (oczywiście z filtrami powietrza i oleju). Auto garażowane w hali parkingowej przez 70% czasu. Nie szkoda było mi pieniędzy na naprawy bo części są tanie, mam dobrego mechanika, a autko sprawia frajdę

    Nie ma się do czego doczepić, jedynie tylnia klapa jest źle spasowana, nic z tym nie robiłem bo stwierdziłem że to bez sensu.

    Modyfikacje:

    - Program na początku roku 2019 na 250 koni
    - Zestaw głośnomówiący bluetooth
    - Okleina dachu i tylnego spojlera
    - Felgi 19 cali.
    - Tarcze nacinane przód
    - Dystanse 1,5cm przód i tył
    - Blenda tył miód

    Wyposażenie:

    - Komputer pokładowy
    - Xenony
    - Zmieniarka na 6 płyt
    - Nagłośnienie BOSE
    - itd.

    VIN: TRUZZZ8N11027850

    Z wyposażenia nie ma jedynie z tego co wiem podgrzewanych foteli.

    Wrzucam link do tematu o mojej TT, nie będę powielał zdjęć bo to nie ma sensu

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...uot-by-Ronhard

    Autko można obejrzeć w Poznaniu, mogę zrobić więcej zdjęć w lepszej jakości na życzenie

    Przebieg 155k i rośnie, cena jaka mnie interesuje to uczciwe 22 tysiące, dla forumowiczów obniżam cene do 21 tys. tel. 784256667


    Ostatnio edytowane przez Ronhard ; 10-08-2019 o 16:36

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    12
    Chciałbym dodać więcej zdjęć oraz link do otomoto:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...gFywFdSngLwSsE







  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja pierdykam, z takimi cenami za czesci do “haldexa” to mialbym juz dom w miami....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ps. Po co kupowales 3 oleje ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    12
    Witam, ogólnie lubię wydać kasę na auto i sprawia mi to satysfakcję. A co do tych 3 olejów, to nie rozumiem pytania. Odpowiadam, że wymieniam średnio olej w silniku po 7-8 tys. teraz po programie resztę tzn. haldex, skrzynia biegów itd. co tyle, ile się powinno

    Natomiast chcę powiedzieć, że takie auta to zabawki i po części powinno się lubić wkładać pieniądze w te auto więc to robię. Ale osobiście stwierdzam, że jeżeli jest to moje jedyne auto i robię takie przebiegi, to muszę kupić coś bardziej ekonomicznego i tym bardziej na oponach o "normalnym" profilu Jako zabawka i auto hobbistyczne to chyba najlepsza opcja jak za tą cenę. Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Audi sprzedane, temat zamknięty

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •