Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jaka moc na 5 biegową skrzynie?

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    70

    Jaka moc na 5 biegową skrzynie?

    Siema.
    Niedawno spotkało mnie trochę nieprzyjemności z moją ośką, w skrócie mówiąc zmiana silnika auq na amk z audi s3 (prawdopodobnie problem z obiegiem wody i przegrzanie).
    Niedługo auto doczeka się strojenia i moje pytanie brzmi ile bezpiecznie można wycisnąć, by skrzynia szybko nie skończyła swojego żywotu
    Z tego co się czytałem to pięciobiegowe skrzynie z tt nie należą do najmocniejszych. Planowałem ok 240-250 km i moment poniżej 350, może ktoś już jeździł ośką na k04?

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nie ma reguly. Ale jak uwalisz to z jednego zdrowego auta bede wyciagal gdyz przechodzimy na 6tke i zdrowa 5tks bedzie na sprzedanie. W zasadzie caly swap z nowym sprzeglem.
    Zuczek np kiedys uwalil majac 240km z k03s ale lekko z nim nie miała. Wowo zrobil niby 400km ktore robilo 14tki na ćwiartke( obrazuje to jakie to mocne 400hp bylo) ale skrzynia w ogole juz niewspółpracowała i z tego co pamietam tez szybko padła...

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    70
    Rozumiem że dużo zależy od stylu jazdy(;
    Ja jeżdżę raczej delikatnie(nie walę ze sprzęgła itp), zobaczymy ile pociągnie, sprzęgło też mam fabryczne
    wrzucę coś niedługo z tego projektu sam jestem ciekaw jak to będzie jeździć na k04
    Dzięki i pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •