Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
Witam wszystkich pomocnych kolegów.
Wczoraj nie działało dosłownie nic, dziś trochę pojeździłem i zaczęło działać. Fakt pierwszy bieg załączył się dopiero przy 106-107 stopniach ale jednak jest jakiś progres.

Czytałem trochę na różnych forach żeby podłączyć samochód pod kompa i zweryfikować faktyczną temperaturę bo czujnik temperatury może szwankować ale jedno mnie mocno zastanawia.

Skoro VCDs podłączony do gniazda OBD łączy się z ECU to na chlopski rozum VCDs powinien pokazać takie same wartości co kanał 49 na panelu klimy bo temperaturę do ECU, na wskazówki i na panel klimy podaje jeden i ten sam czujnik temperatury cieczy (ten przy głowicy).
Czy dobrze myślę czy jestem w błędzie?

Oprócz tego zaobserwowałem dziwne działanie wskazówki od temperatury.
Po przekręceniu na zapłon nie odpalając silnika podnosi się do jakiejś wartości i zatrzymuje. Po chwili delikatnie podnosi się co raz wyżej jak na filmie. To chyba nie jest normalne? Dodam, że silniczki w zegarach wymienilem miesiąc temu...

https://youtu.be/yknb70wkII8

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
Zrob test na co2 w ukladzie. Mialem przypadek ze 2 dni walczylem z jednym pacjentem. Uszczelka zalatwila sprawe test to chwila i koszt niewielki a zawsze to dodatkowe info.
Wazne tez aby pompa wody byla cala i wszystkie weze razem z chlodnica drozne ale to latwo sprawdzix