Pokaż wyniki od 1 do 15 z 78

Wątek: Wentylatory nie działają

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Wypinacie wtyczki z wiqtrakow i zwieracie jeden pin z brazowym potem drugi. Pierwszy i drugi bieg wentylatora powinny sie zalaczac. Sprawdzamy oba wiatraki.
    Jak wszystko bangla to wyciagamy 3 pinowa wtyczke i zwieramy bialo czerwony z masa w czujniku i ma sie zalaczyc 1 bieg( oba wiatraki) a zeby zewrzec drugi pin z masa lub wszystkie 3 musi byc wlqczony zaplon i wtedy 2 bieg powinien sie uruchomic. Jak dziala to spoko i sprawdzamy termowlqcznik w czajniku lub kupujemy drugi bo to nie majatek.
    Pawel-2005, pojedynczo na każdym wiatraku działają i pierwszy i drugi biegi. Po wyjęciu 3 pinowej kostki wygląda na to żę też wszystko działa. Zwarcie z masą pierwszego pinu (biało-czerwony) załącza pierwszy bieg, zwarcie z masą drugiego pinu (chyba czerwony, nie pamiętam ) na włączonym zapłonie włącza drugi bieg, zwarcie z masą trzeciego pinu (jakiś dwukolorowy, też nie pamiętam dokładnie ) nic nie robi. Rozumiem że problemem jest termowłącznik, a termowłącznik to jest właśnie ten z którego wypiąłem tą kostkę 3 pinową?

    Przy czym dalej nie rozumiem dlaczego wczoraj mi się kręcił tylko jeden wiatrak...

    PS: Może jeszcze dodam że wczoraj jak jeździłem, to temperatura chyba nawet 105 czy 107 stopni sięgała, żadnego ostrzeżenia na zegarach nie dostałem...
    PPS: Termostat chyba tutaj można wyłączyć z listy podejrzanych bo z tego co czytam winny jest kiedy auto się nie dogrzewa, ja mam na odwrót.

    Ostatnio edytowane przez DIMON ; 25-07-2019 o 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •