Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lampy tył jakie ?

  1. #1
    Awatar Kartenk
    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    6

    Lampy tył jakie ?

    Siemanko wszystkim jestem posiadaczem czarnej TT kupiłem ją jako straszny ulep i powoli sobie szykuje przyszedł czas na lapmy z tyłu, moje sa orginalne i prawa jest ukruszona, sa zmatowiałe i ogólnie brzydkie... i tu rodzi się moje pytanie na jakie zmienić ?

    najbardziej podobają mi się te:
    https://i5.walmartimages.com/asr/719...0&odnBg=FFFFFF

    ale nie moge je znalesc nigdzie na polskich stronach ...

    modeli jest kilka chciałbym jednak aby były jak najciemniejsze aby grało z całym aute które bedzie zachowane mocno w czerni (przednie lampy sa ciemne) ...

    1. czy któreś modele są "panie uciekaj nie montuj tego gunwa"
    2. czy instalacja jest prosta dla laika jak ja ? czy potrzebne jakieś przeróbki ?

    Pozdrawiam wszystkich

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Piszesz że kupiłeś auto jako ulep. I dalej zamierzasz kontynuować ten stan.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Nie wiem czy to było u nas, ale gdzieś czytałem, że te chińskie lampy mimo opisów sprzedawcy wcale nie miały homologacji. Są w dodatku bardzo ciemne, w dzień słabo widać cokolwiek. ja bym sobie dał spokój i oddał te które masz do renowacji, która wyniesie cię ułamek kwoty tego chińskiego bubla a będzie wyglądało dużo lepiej (I nie będą Cię wytykać palcem na zlotach.. )

  4. #4
    Awatar Kartenk
    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    6
    Ulep uważam fabryczny samochód na stalowych felgach, zaniedbany nieumyty a w środku syf

    Kwestia gustu mnie fabryczne lampy tylnie się nie podobają dużo lepiej wyglądają ciemniejsze, przede wszystkim na czarnym kolorze auta... Muszę gdzie indziej szukać dzięki za opinie

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zaloz ori najwyzej przyciemnij jak juz musisz, ale nie zakladaj tego dziadostwa co podlonkowales czy nawet podobnego.

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez Kartenk Zobacz posta
    Ulep uważam fabryczny samochód na stalowych felgach, zaniedbany nieumyty a w środku syf

    Kwestia gustu mnie fabryczne lampy tylnie się nie podobają dużo lepiej wyglądają ciemniejsze, przede wszystkim na czarnym kolorze auta... Muszę gdzie indziej szukać dzięki za opinie
    nie szukaj opini na forum bo tu usłyszysz tylko OEM, chcesz co innego zakładaj, to jest twoje auto, ty nim jezdzisz i tobie sie ma podobać.

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Iłowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Niebieska
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Kartenk Zobacz posta
    Siemanko wszystkim jestem posiadaczem czarnej TT kupiłem ją jako straszny ulep i powoli sobie szykuje przyszedł czas na lapmy z tyłu, moje sa orginalne i prawa jest ukruszona, sa zmatowiałe i ogólnie brzydkie... i tu rodzi się moje pytanie na jakie zmienić ?

    najbardziej podobają mi się te:
    https://i5.walmartimages.com/asr/719...0&odnBg=FFFFFF

    ale nie moge je znalesc nigdzie na polskich stronach ...

    modeli jest kilka chciałbym jednak aby były jak najciemniejsze aby grało z całym aute które bedzie zachowane mocno w czerni (przednie lampy sa ciemne) ...

    1. czy któreś modele są "panie uciekaj nie montuj tego gunwa"
    2. czy instalacja jest prosta dla laika jak ja ? czy potrzebne jakieś przeróbki ?
    Hmm, nie możesz znaleźć, a patrzyłeś na allegro? Widziałem tam identyczne, nie takie same bo dolne paski są pomarańczowe, ze względu na kierunkowskazy - mogę się mylić, ale wydaje mi się że czerwone paski na dole mogą być w modelach przeznaczonych na USA bądź gdzie indziej, gdzie przepisy nie zabraniają kierunków w barwie innej jak żółtej.

    Przykładowe linki:
    - https://allegro.pl/oferta/lampy-diod...led-8338579403
    - https://allegro.pl/oferta/lampa-tyl-...mok-7126722692

    Te są nawet bardziej przydymione niż ta której fotkę wrzuciłeś, więc jeśli szukasz takiego cuda do czarnulki myślę, że będzie ideolo.

    Jeśli chodzi o instalację to raczej nie ma większej filozofii jeśli znasz jakiekolwiek podstawy elektryki, natomiast jeśli nie masz zielonego pojęcia poszukaj - popytaj wśród znajomych czy ktoś się na tym zna i czy podjąłby się podłączenia dla Ciebie. Dodatkowo gdybyś już zdecydował się na zakup którejś z lamp skontaktowałbym się na Twoim miejscu ze sprzedawcą i zapytał czy dołączy do kompletu jakąś instrukcję, taka opcja zawsze na plus.
    To nie jest nic ultra skomplikowanego, a w serwisie elektronicznym, bądź u mechanika mogą nawet ze 200zł zawołać za głupie podłączenie - parę lat pracowałem w takim serwisie i za największe pierdoły ścina się największy hajs.

    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •