Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Firma regenerująca felgi

  1. #1
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199

    Firma regenerująca felgi

    Witajcie Nie umiałem się doszukać na forum tej informacji, a wiem, że paru z was ma regenerowane felgi.

    Czy jesteście w stanie polecić firmę regenerującą felgi gdzieś na Śląsku lub niedaleko?

    Jak na razie jedyne co znalazłem to Aluexpress (kłaniam się za nazwę ) i Renowację felg - Firma Deloch. Ma ktoś o nich jakieś opinie? Według google/facebook raczej klienci zadowoleni.

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    wybrałeś coś? jestem ciekaw jak to teraz cenowo wychodzi, czeka mnie odświeżenie dwóch kpl felg

  3. #3
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Przemkat Zobacz posta
    wybrałeś coś? jestem ciekaw jak to teraz cenowo wychodzi, czeka mnie odświeżenie dwóch kpl felg
    Hej

    Wybrałem, aczkolwiek felg jeszcze nie odebrałem więc nie będę robił zbędnej reklamy, bo nie wiem czego się spodziewać :P

    Za samą regenerację felg płaciłem 180zł od sztuki, 18". Dużo czy mało, nie mi oceniać.. Ale niestety jedna z felg miała zbyt duże ubytki na rancie i musiała iść do spawania, dodatkowo dwie były krzywe A to dodatkowe kolejno 200+2x150zł.

    Całość wyniesie mnie więc 1220zł..

    Ale trudno, mam nadzieję, że zrobią to do porządku i będę miał super felgi.

    Także trzeba uważać przy zakupie felg Choć tragedii nie ma, bo gdyby nie to, że zdecydowałem się na zakup felg do renowacji, to gotów byłem jechać po gotowe, które były niewiele tańsze, a i tak nie wiadomo w jaki sposób regenerowane.

    Edit: Jeśli mowa o tych sline'ach z Twojego wątku o samochodzie, to podejrzewam że byłbyś w stanie sam zeszlifować te zadziory na rantach i wtedy oddać je do pierwszej lepszej, dobrej malarni żeby je przelecieli proszkowo. Wtedy koszt to około 500zł za komplet, z tego co pisali koledzy na forum i z tego co się pytałem Moje były w gorszym stanie.
    Ostatnio edytowane przez Wachu ; 17-07-2019 o 17:10

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez Wachu Zobacz posta
    Hej

    Wybrałem, aczkolwiek felg jeszcze nie odebrałem więc nie będę robił zbędnej reklamy, bo nie wiem czego się spodziewać :P

    Za samą regenerację felg płaciłem 180zł od sztuki, 18". Dużo czy mało, nie mi oceniać.. Ale niestety jedna z felg miała zbyt duże ubytki na rancie i musiała iść do spawania, dodatkowo dwie były krzywe A to dodatkowe kolejno 200+2x150zł.

    Całość wyniesie mnie więc 1220zł..

    Ale trudno, mam nadzieję, że zrobią to do porządku i będę miał super felgi.

    Także trzeba uważać przy zakupie felg Choć tragedii nie ma, bo gdyby nie to, że zdecydowałem się na zakup felg do renowacji, to gotów byłem jechać po gotowe, które były niewiele tańsze, a i tak nie wiadomo w jaki sposób regenerowane.

    Edit: Jeśli mowa o tych sline'ach z Twojego wątku o samochodzie, to podejrzewam że byłbyś w stanie sam zeszlifować te zadziory na rantach i wtedy oddać je do pierwszej lepszej, dobrej malarni żeby je przelecieli proszkowo. Wtedy koszt to około 500zł za komplet, z tego co pisali koledzy na forum i z tego co się pytałem Moje były w gorszym stanie.
    to dużo wyjdzie, pare lat wstecz tak jak Ci pisalem za ubytki + lakierowanie wzieli okolo 500 zł za 18" Ten komplecik z mojego wątku jest w w bardzo kiepskim stanie, może nie wygląda tak bo to chyba najładniejsza felga. Jednak chyba zostane przy pierwotnym planie i będe je robić sam tym bardziej że mam 8 sztuk do zrobinia

  5. #5
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Przemkat Zobacz posta
    to dużo wyjdzie, pare lat wstecz tak jak Ci pisalem za ubytki + lakierowanie wzieli okolo 500 zł za 18" Ten komplecik z mojego wątku jest w w bardzo kiepskim stanie, może nie wygląda tak bo to chyba najładniejsza felga. Jednak chyba zostane przy pierwotnym planie i będe je robić sam tym bardziej że mam 8 sztuk do zrobinia
    Strasznie żmudna robota bez odpowiednich narzędzi niestety Ale przynajmniej masz pewność co do efektu. Ja niestety w temacie zdolności manualnych jestem upośledzony :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •