Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Brak napiecia - Radio

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Iłowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Niebieska
    Posty
    11

    Brak napiecia - Radio

    Witajcie.
    Jestem świeżym nabywcą Audi TT 8N ( 1998 ). Aktualnie jestem w trakcie montażu czujnika ciśnienia oleju, którego podłączyłem do wiązki zasilającej radio - aby miernik włączał się wraz z zapłonem.
    Podczas grzebania przypadkowo zwarłem + z -, oczywiście wymieniłem bezpiecznik, ale od tamtej pory nie mam zasilania na kostce od radia, czy ktoś może się spotkał z taką sytuacją? Czy coś jest po drodze co mogłoby paść, jakiś przekaźnik?
    Pewne podstawy elektroniki znam i dysponuje miernikiem. Z tego co sprawdziłem to bezpiecznik ma przejście, na jednej i drugiej nodze bezpiecznika jest napięcie 12V, natomiast na przewodach przy radyjku nie ma ani stałego +, ani tego odpalającego sie przy zapłonie.
    Z góry dziękuje za zainteresowanie i odpowiedzi. Pozdrawiam.

    @EDIT: Masa jest w porządku, podłączyłem na krótki + z innego źródła i wszystko hasa. W najgorszym wypadku jak nikt nie da znać, pociągnę nowa linią +. Myślę, że coś po drodze uległo uszkodzeniu, niestety nie mogę znaleźć informacji na temat przekaźników który za co odpowiada, gdyby ktoś miał taką wiedzę prosiłbym o podzielenie się.
    Ostatnio edytowane przez MpK7 ; 12-07-2019 o 21:40 Powód: Aktualizacja stanu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •