Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Radio z wysuwanym ekranem 2019 - klapka Audi TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Montowałem no-name-y i wystawały znacząco, ale kupiłem też Kenwooda KVT (musiałem zwrócić, bo nie działało CD), ale i on się nie mieścił. Klapka TT będzie wam blokować wysuwany panel, i jeżeli chcecie mieć radio z wysuwanym panelem, trzeba będzie zdjąć tą klapkę TT. Tak, czy inaczej zmierzcie dokładnie wymiary i odległość wysuwanego panelu od panelu radia.

  2. #2
    Awatar michalgiant
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Przedborów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Montowałem no-name-y i wystawały znacząco, ale kupiłem też Kenwooda KVT (musiałem zwrócić, bo nie działało CD), ale i on się nie mieścił. Klapka TT będzie wam blokować wysuwany panel, i jeżeli chcecie mieć radio z wysuwanym panelem, trzeba będzie zdjąć tą klapkę TT. Tak, czy inaczej zmierzcie dokładnie wymiary i odległość wysuwanego panelu od panelu radia.
    ja mam KVT tak zamocowane, że klapka się zamyka idealnie. U mnie też przestało działać CD/DVD a jako, że to stary model KVT 727 i brak USB, to dokupiłem moduł pod Ipod i samego Ipoda. Działa na zasadzie zmieniarki, wiec wszystko z poziomu samego radia sterowane. Do tego moduł GPS Audimedia NAV 108e z WinCE + kabel do dotyku i jest nawet Automapa.
    Przypomniałem sobie, że coś musiałem doszlifować w mechanizmie otwierania ów klapki, tak aby po otwarciu bardziej chowała się w konsole, ponieważ podczas wysuwania panelu lekko wadził o nią. Radio nie mogło być wysunięte bardziej bo wtedy nie zamykałaby się klapka, a tak jest na styk.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •