Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Adapter, słuchanie muzyki 8j

  1. #1
    Awatar Jakub.o
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    28

    Adapter, słuchanie muzyki 8j

    Witam posiadam standardowe radio concert, wraz z zmieniarką na płyty, bose. Chciałbym podłączyć do radia bezpośrednio adapter, głównie zależy mi na słuchaniu muzyki z bluetooth lub auxa. Czy da się zastosować jakąś ,,złączke" która umożliwi mi korzystanie z adaptera jak i zmieniarki?

    * jeśli można zostawić zmieniarkę to wolę ją zostawić

    * adaptery wchodzące do gniazda zapalniczki odpadają

    * napiszcie z jakich adapterów korzystacie

    Pozdrowienia od laika
    Załączone obrazki Załączone obrazki  

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Wbij sobie w googla nazwę swojego radyjka, na wierzchu górnej płyty osłonowej masz naklejke z opisem złącz z tylu, chwile podrapiesz się w głowę i bedziesz wiedział co mozna zakombinować.

  3. #3
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Ja miałem zmieniarkę Yatour na karty SD + AUX. Szczerze to średnio ją polecam, bo nie mogłem z nią do ładu przez długi czas dojść. Suma sumarum w ostatnim roku działała jakoś względnie. Ale szukałbym czegoś innego, bo pewnie na allegro będą Ci się one głównie wyświetlały.

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Ja miałem zmieniarkę Yatour na karty SD + AUX. Szczerze to średnio ją polecam, bo nie mogłem z nią do ładu przez długi czas dojść. Suma sumarum w ostatnim roku działała jakoś względnie. Ale szukałbym czegoś innego, bo pewnie na allegro będą Ci się one głównie wyświetlały.
    Z doświadczenia wiem że każde tego typu urządzenie nie jest idealne, troche takich sprzętów przerobiłem, co dziwne zakładałem do kilkunastu Concertów w różnych modelach audi w 99% działało ok ale zawsze zdarzało sie radio które nie wspołpracowało ze zmieniarką z niewiadomych przyczyn. Co lepsze w moim TT trafiłem na takiego concerta co wybrzydza

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Kupiłem 3 miesiące to urządzenie:

    https://allegro.pl/oferta/emulator-b...-vw-7679181671

    Docelowo pojechałem po YATOUR do gościa który tym handluje, ale mówił że WEFA jest lepsza i YATOURA odradzał.

    Podłączone jest oczywiście pod zmieniarkę. BT działa elegancko - po uruchomieniu radia automatycznie łączy się z telefonem. Kupiłem zestaw z mikrofonem. Urządzenie ma 2 porty USB, jedno dla kart pamięci sd, microsd i pendrivów oraz drugi do ładowania 2A. Do tego dokupiłem uchwyt z ładowaniem indukcyjnym zasilanym właśnie z portu tego urządzenia. Teraz wsiadam do samochodu, wciskam telefon w uchwyt, łączy się sam, ładuje i cyk gra muzyka. Jakość połączeń głosowych jest bardzo dobra. Urządzenie obsługuje sterowanie z kierownicy. Szczerze polecam. Miałem dylemat czy kupić radio na androidzie za worek cebulionów czy sam moduł BT. Dobrze, że stanęło na BT. Ps. Mam to urządzenie jeszcze w 2 innych samochodach
    Ostatnio edytowane przez schabek17 ; 10-07-2019 o 08:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •