Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Audi TT 8N AUQ polski salon

  1. #1
    Awatar alan
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    18

    Audi TT 8N AUQ polski salon

    Witajcie!

    Sprzedam w dobre ręce moją TTkę. Audi pochodzi z 2001 r, moc to 180 KM, napęd na przednią oś. Jeżdżę nim od dwóch lat, obecnie samochód ma przejechane 175 000 km. Bardzo długo szukałem takiego egzemplarza, oglądałem naprawdę wiele różnych samochodów i bardzo się cieszę, że moja cierpliwość się opłaciła. Audi jest w 100% w oryginale i pochodzi z polskiego salonu, do przebiegu 155 000 km posiada przebieg udokumentowany książką serwisową. Później TTkę serwisowałem w nieautoryzowanym serwisie na co posiadam faktury. Audi kupiłem od właściciela, który również bardzo dobrze znał jego historię. Audi zostało przez niego zakupione z delikatnie uszkodzonym przodem (ucierpiał tylko zderzak i jedna lampa, żadne elementy konstrukcyjne ani pas przedni nie zostały naruszone), który został naprawiony z ubezpieczenia w ASO – posiadam zdjęcia samochodu z przed i po naprawie.

    Audi nie sprawiało mi najmniejszych problemów, użytkowałem je okazjonalnie dla przyjemności. Poza typowo eksploatacyjnymi naprawami (sworzeń, łączniki stabilizatora, olej, filtry itp.) zrobiłem porządek z wariującymi krańcówkami domykania szyb, a na wiosnę tego roku zrobiłem korektę lakieru razem z polerką i zabezpieczeniem woskiem. Na wiosnę również wymieniłem olej razem ze wszystkimi filtrami, wymieniłem złącze elastyczne tłumika. Autko zostało przejrzane i na ten moment nie ma w nim nic do zrobienia, najbliższą rzeczą będą hamulce z przodu których zostało jeszcze ok 60%. Silnik bardzo ładnie chodzi, jest bardzo dynamiczny i nie bierze ani grama oleju. Turbinka zadbana, nie ma żadnych oznak zużycia. Rozrząd wymieniony był przy przebiegu 155 300 km w 2016 r.

    W środku samochód jest w bardzo dobrym stanie, wręcz idealnym. Fotele skórzane zostały na wiosnę uprane i zaimpregnowane, skóry są w bardzo dobrym stanie, jedynie fotel kierowcy jest gdzieniegdzie lekko przetarty, ale nie popękany.
    Audi sprzedaję na oryginalnych felgach 17” i oponach Dunlop maxxsport zakupionych w 2017 r, posiadam również czarne felgi 17” o wzorze RS4 i zimowe opony na oryginalnych alu felgach 16” (opony jeszcze na 1-2 sezony).

    Do samochodu posiadam komplet kluczy (2 scyzoryki i 2 serwisowe), książkę serwisową, kartę pojazdu.

    OC ważne do 20 kwietnia 2020 r.

    Cena 20 000 zł

    Mój numer telefonu: 796 204 777

    Zachęcam do kontaktu ????



















  2. #2

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    17
    Cena wysoka, ale będę obserwował
    Pozdrawiam

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    12
    Witam, aktualne? Zdjęcia się nie wyświetlają w ofercie, jakiś link można dostać z otomoto/olx?

  4. #4
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Pozwoliłem sobie wrzucić link za Alana
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#b5f22b0207

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •