Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gdzie w Trójmieście polecicie warsztat/mechanika (wymiana rozrządu, fachowy przegląd)

  1. #1
    Awatar TomTom
    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    3City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    3

    Gdzie w Trójmieście polecicie warsztat/mechanika (wymiana rozrządu, fachowy przegląd)

    Witam,

    Kupiłem TT Roadster/2001/190tkm/224KM w wydaje mi się fajnym stanie, wszystko działa, wbija w fotel, ale na pewno trzeba wymienić rozrząd. W ASO w Gdyni powiedzieli 3700 i poradzili, żebym pojechał gdzieś indziej

    Szukałem na forum jakiś sugestii w temacie warsztatów w Trójmieście, ale nic aktualnego nie znalazłem...

    Samochód ma wymieniony blowoff, wycięte katalizatory, coś zakombinowane z dachem, bo nie wyłącza klimy i trzeba trzymać cały czas przyciski w trakcie zamykania/otwierania i osobno zamykać/otwierać windshot, poza tym dachowi trzeba "pomóc" na starcie - potem idzie.

    Gdzie w Trójmieście mogę pojechać do kogoś, kto ma doświadczenie, jest znany w środowisku, zrobi mi rozrząd i przy okazji obejrzy i sprawdzi wszystko dokładnie (pod kątek tego konkretnego modelu, silnika, tego co nie jest seryjne, itd.) i ewentualnie doradzi, co robić, co nie robić...

    Z góry dziękuję za wskazówki.

    Tomasz

  2. #2
    Awatar TomTom
    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    3City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    3
    ...jeden z kolegów z okolic Trójmiasta polecił mi Tune Up z Gdańska i tam też uderzyłem - wygląda na to, że dłubią też w TTtkach, więc chyba powinno być dobrze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •