Cytat Zamieszczone przez Smeef Zobacz posta
Do digitun mam 2x dalej niz do dynosoftu, więc raczej odpada. Zdecyduje się na tą firme gdzie już byłem i byłem zadowolony nie będę ryzykował liczyłem jedynie, że ktoś może tam był Dziwią mnie jedynie te różnice w przewidywanych mocach po programie i skąd one wynikają w compsportach też pytałem i tam pisali mi, że 245-255Km.
i tak wszyscy praktycznie korzystają z tego co zrobił lub zrobi KrzysiuGTO (czyli DigiTun)... więc nie kiedy warto dołożyć te 200-300 zł na paliwo aby zrobił to ktoś kto robi to PROFI (to tylko moja indywidualna opinia i mogę się mylić).

Cytat Zamieszczone przez filip123l Zobacz posta
W Wielkopolsce okolice Gniezna, konkretnie Gębice mi robili mapkę (moim zdaniem mapka o wiele lepsza od chipa) Wyniosło mnie to 500 zł (260koni) a hamownia 10 minut dalej koszt 100 zł
Brawo dla takiej oferty za 500pln !! jakbym wiedział wcześniej to by mnie waliło te 300pln na paliwo i pojechał bym tam żeby nie płacić 1400zł za nową mapę pod mój setup ... cena super atrakcyjna ale miejmy nadzieje że to nie "gotowiec" i że za chwilę nie pojawią się całkiem interesujące problemy. U mnie żeby bezpiecznie odzyskać 265km były zrobione następujące czynności :
-nowe IC
-nowe turbo hybryda
-nowe wtryski
-nowy kolektor
-nowy dp
-nowy kat sportowy
-nowa pompa paliwa
-nowa mapa cała
-cała masa innych rzeczy jak szczelność czy nawet termostaty itd.

... finalnie mam 3 mapy, 225/265/320... ostatnia został olana bo jest zbyt niebezpieczna bez zakucia ponieważ NM jest powyżej 430NM ...tak więc nie ma co ryzykować.