Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: Chiptuning- Śląskie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33
    W Wielkopolsce okolice Gniezna, konkretnie Gębice mi robili mapkę (moim zdaniem mapka o wiele lepsza od chipa) Wyniosło mnie to 500 zł (260koni) a hamownia 10 minut dalej koszt 100 zł

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Smeef Zobacz posta
    Do digitun mam 2x dalej niz do dynosoftu, więc raczej odpada. Zdecyduje się na tą firme gdzie już byłem i byłem zadowolony nie będę ryzykował liczyłem jedynie, że ktoś może tam był Dziwią mnie jedynie te różnice w przewidywanych mocach po programie i skąd one wynikają w compsportach też pytałem i tam pisali mi, że 245-255Km.
    i tak wszyscy praktycznie korzystają z tego co zrobił lub zrobi KrzysiuGTO (czyli DigiTun)... więc nie kiedy warto dołożyć te 200-300 zł na paliwo aby zrobił to ktoś kto robi to PROFI (to tylko moja indywidualna opinia i mogę się mylić).

    Cytat Zamieszczone przez filip123l Zobacz posta
    W Wielkopolsce okolice Gniezna, konkretnie Gębice mi robili mapkę (moim zdaniem mapka o wiele lepsza od chipa) Wyniosło mnie to 500 zł (260koni) a hamownia 10 minut dalej koszt 100 zł
    Brawo dla takiej oferty za 500pln !! jakbym wiedział wcześniej to by mnie waliło te 300pln na paliwo i pojechał bym tam żeby nie płacić 1400zł za nową mapę pod mój setup ... cena super atrakcyjna ale miejmy nadzieje że to nie "gotowiec" i że za chwilę nie pojawią się całkiem interesujące problemy. U mnie żeby bezpiecznie odzyskać 265km były zrobione następujące czynności :
    -nowe IC
    -nowe turbo hybryda
    -nowe wtryski
    -nowy kolektor
    -nowy dp
    -nowy kat sportowy
    -nowa pompa paliwa
    -nowa mapa cała
    -cała masa innych rzeczy jak szczelność czy nawet termostaty itd.

    ... finalnie mam 3 mapy, 225/265/320... ostatnia został olana bo jest zbyt niebezpieczna bez zakucia ponieważ NM jest powyżej 430NM ...tak więc nie ma co ryzykować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •