Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Audi TT 1.8T 225KM Quattro Perfekt Stan

  1. #1
    Awatar jacq
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    43

    Audi TT 1.8T 225KM Quattro Perfekt Stan

    Sprzedam Audi TT z 1999 roku, silnik 1.8t 225KM kod APX, quattro.

    Sprzedałem moje daily, miałem trochę odłożone, ale jednak mało na Octavie RS, dlatego też wystawiam na sprzedaż TT.

    Posiadam go dwa lata, jestem drugim właścicielem w Polsce. Auto użytkuję zlotowo, nawet nie weekednowo. Więcej stoi jak jeździ. Zimą nieużytkowany.
    Samochód posiada aktualny przegląd i ubezpieczenie OC.

    Silnik: Auto od 3 lat w Polsce. Po sprowadzeniu 1 właściciel zmienił rozrząd przy przebiegu 217 tys w sierpniu 2016. W Austrii przy 186 tys. km założone NOWE TURBO.
    Ja po kupnie wymieniłem wszystkie płyny włącznie z hamulcowym, chłodniczym, olej w silniku 5w30 z ASO z filtrem, olej do haldexa z ASO plus filtr, termostat, świece.
    Nowe wężyki podciśnienia, aluminiowy TIP, polerowany kolektor ssący i aluminiowa rura dolotowa. Kompletny wydech 2,5 cala z nierdzewki od DP po tłumik końcowy.
    Silnik działa bardzo dobrze, nie bierze oleju, nie dymi na żaden kolor, nie ma wycieków, ma kompresję. Haldex sprawny, załącza tylny napęd. Skrzynia 6 biegowa, działa perfekt. Klimatyzacja sprawna.

    Zawieszenie gwintowane ta techniks, camber plates przód (pozwala zrobić kąt z przodu na -3 stopnie). Aktualnie gwint podniesiony max do góry. Do normalnej codziennej jazdy zalecałbym wyjęcie camberów i wstawienie gumowych oryginalnych poduszek.
    Felgi 18" Sline 8 cali szerokie. DODAJE SERYJNE ZAWIESZENIE.

    Nadwozie: Brak korozji, brak rys. Wykonałem wieloetapową korektę lakieru i zabezpieczyłem go powłoką ceramiczną. Jest w perfekcyjnym stanie.
    Prace blacharsko-lakiernicze objęły:
    - tylna klapa - korozja przy podświetleniu rejestracji
    - lotka - popękany lakier w jednym miejscu
    - tylny zderzak - punktowe pęknięcie
    - próg lewy - przebarwienie
    - próg prawy - wgniecenie
    - zderzak przedni zrobiony na gładko, rejestracja mocowana na magnesy.
    Oczywiście posiadam zdjęcia uszkodzeń, które zostały naprawione, bo wysyłałem lakiernikowi. Wszystko zrobione na zero, żeby nie było wstydu na zlotach. Lampy przednie oryginał, nie żadne depo itp.
    Dołożona lotka z R32 nie jest oryginał, dokładka przednia LCR

    Wnętrze: spłaszczona kierownica, fotele alcantara/skóra, system bose, radio nie jest oryginalne, ale podpięte tak, że subwoofer działa.

    Do tego posiadam oczywiście: seryjne zawieszenie, seryjną gałkę zmiany biegów, tylną lewą lampę europejską, grill i wiele różności.

    Do zrobienia detale:
    - dobicie klimy
    - opony w kiepskim stanie

    Możliwa zamiana na Octavię 2 RS w dieslu od 2009 czyli z Common Rail plus moja dopłata.

    Cena: dla forumowiczów 17900 zł
    Kontakt: przez Olx, tam jest mój numer telefonu
    Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...5-IDzYGJk.html

















    Auto do weekendu 1-2.06.2019 wyglądało tak jak na zdjęciu poniżej.


  2. #2
    Awatar jacq
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    43
    Sprzedane, można usunąć gdyż nie widzę przycisku kasuj.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •