Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kontrolka ręcznego

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264

    Kontrolka ręcznego

    Hejka

    Samochód po dłuższym postoju wywalił kontrolkę ręcznego - tz. nie gaśnie. Można sobie machać wajchą ręcznego bez końca. Niestety w trakcie jazdy piszczy buzzer co dość skutecznie odbiera przyjemność z jazdy. Gdzieś natrafiłem na temat czujnika zużycia klocków i właśnie tej kontrolki . Czy w TT 3.2 2007 faktycznie taki był montowany? O ile pamiętam to klocków z przodu jeszcze w kwietniu było od groma, z tyłu są nowe a raczej przez 2 miesiące postoju samochodu nie powinny się zużyć.
    Sam nie mogę sprawdzić bo nie mam dostępu do samochodu, a tatko który czasem się nim przejedzie dostał już prawie ataku serca, że coś przestało działać jak nim jechał

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Czujnik zużycia klocków hamulcowych nie ma nic wspólnego z kontrolką hamulca ręcznego.
    Trzeba rozebrać tunel i spojrzeć na czujnik, który jest przy dźwigni hamulca ręcznego.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Czujnik zużycia klocków hamulcowych nie ma nic wspólnego z kontrolką hamulca ręcznego.
    Trzeba rozebrać tunel i spojrzeć na czujnik, który jest przy dźwigni hamulca ręcznego.
    No to cuda na kiju. Nie dobrze jak nie używane zabawki przestają działać

    To następne pytanie będzie w takim razie jak rozebrać tunel. Ktoś posiada może schemat?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •