Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Audi TT MK1 by parklinson

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16

    Audi TT MK1 1,8T 225 km by parklinson

    Cześć

    W związku z tym że już jakiś czas temu zrealizowałem swoje bardzo młodzieńcze marzenie, postanowiłem wrzucić chociaż kilka fotek mojej TT.

    Szukałem dosyć długo i to jest szósta sztuka którą jechałem zobaczyć na żywo.
















    Z rzeczy które już zrobiłem u mechanika to wymiana kompletnego rozrządu, oleje ( silnik, skrzynia, haldex ) smar w dyfrze, regeneracja hamulców, wymiana płynu chłodniczego. Całość można podejrzeć na FV która opiewa na ponad 4 kPLN

    Dodatkowo zająłem się detailingiem środka ( czyszczenie i konserwacja skóry ) gruntowne odkurzanie, chociaż naprawdę nie było tragedii.

    Z rzeczy do zrobienia garaż Regeneracja najpiękniejszych felg do tego modelu R18 Nine spokes z wersji S-line + wymiana opon, zastanawiam się pomiędzy ContiSportContact 5 a Michelin Pilot Sport 4. Aktualnie w moim daily samochodzie którym jest Renault Talisman mam Conti i już uratowały mi parę razy tyłek ;P.

    Oczywiście chciałbym mieć już więcej niż 225 km więc zapewne będę prosił o pomoc w tym temacie, bo szczerze to nie wiem jak się do tego zabrać.


    Z dodatków które auto ma to lotka z wersji R32 + dyfuzor wymieniony grill na poliftowy.

    Z ciekawych rzeczy pomimo upływu lat mały FIS bez bad pixeli jestem pewien że nie był naprawiany bo już go wyciągnąłem żeby przeczyścić szkiełka zegarów od środka Niestety dopadła mnie bolączka złego wskazania paliwa i pokazuje o 1/3 więcej niż faktycznie jest w baku.

    To chyba tyle. Jak znajdę trochę więcej czasu to wrzucę inne zdjęcia.

    Gdyby ktoś był z Rybnika i okolic to chętnie się spotkam i pogadam.
    Ostatnio edytowane przez parklinson ; 06-05-2019 o 09:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •