Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Audi TT 8J 3.2 2007

  1. #1
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342

    Audi TT 8J 3.2 2007

    Witam

    Posiadam na sprzedaż swoje Audi TT z 2007 roku.
    Autem jeżdżę od 2 lat i jest to moje drugie TT. Przebieg auta wynosi 234000km, a sam przejechałem nim 37 tysięcy km.

    Auto było serwisowane w ASO do 2017 roku (w serwisie można zobaczyć pełną historię, auto było sumiennie serwisowane), potem również jeździłem do ASO na część wymian eksploatacyjnych. Osobiście lałem do auta olej Motul 5W30 regularnie co 10 tysięcy km, regularnie też wymieniałem olej w napędzie Haldex (co 30 tysięcy). Wszystkie wymiany eksploatacyjne typu świece, elementy zawieszenia były wymieniane na bierząco. Regularnie co kilka miesięcy jeżdzę na stację kontroli pojazdów celem weryfikacji stanu zawieszenia, aby być pewnym, że samochód jest w pełni sprawny (TT jest bardzo twarde moim zdaniem) Oczywiście z kupującym możemy się udać do ASO (bo niestety ASO nie może wydrukować właścicielowi całej dokumentacji), albo do dowolnej stacji kontroli pojazdów celem weryfikacji stanu technicznego.

    Silnik jest w bardzo dobrej kondycji, nie sprawiał mi żadnych problemów, nie bierze ani grama oleju. Haldex tak jak napisałem wcześniej jest oczywiście regularnie serwisowany i w pełni sprawny.

    Instalację LPG założyłem od razu po kupnie samochodu u zaufanego gazownika, u którego razem z moim tatą gazujemy auta od przeszło 20 lat. Instalacja jest regularnie sprawdzana pod kątem dawki paliwa, filtry są regularnie wymieniane co 10 tysięcy km. Przy jeździe zarówno autostradowej jak i miejskiem nie odczuwalna jest różnica w mocy pomiędzy LPG, a benzyną. Spalanie w mieście wynosi 15-17l (Łódź, duże korki), a na trasie 10-12l/100km.

    Auto jest bezwypadkowe, w linkach poniżej do dysku Google zamieściłem płatne raporty dotyczące historii auta (VIN-INFO oraz AutoDNA), aby zaoszczędzić czas i pieniądze przyszłemu kupującemu. Oczywiście zachęcam zrobić też to na innej stronie, aby dodatkowo się upewnić. Auto można śmiało mierzyć miernikiem lakieru. Po moich badaniach wykryłem podwójną powłokę lakieru na lewych drzwiach. Auto posiada oczywiście kilka rys, wynikających z eksploatacji auta. Nie malowałem żadnego elementu, żeby później nie zarzucono mi powypadkowej historii auta.

    Środek regularnie impregnuję i jeżdzę na poduszce, aby zadbać o fotele.

    Auto jest wyposażone w xenony, odprowadzanie do domu (funkcja Coming/Leaving Home), podgrzewanie foteli, automatycznie ściemniające się lusterki, czujnik deszczu. Osobiście dołożyłem zmieniarkę kart SD do radia.

    Jestem członkiem forum Audi TT. Poniżej przesyłam link do wątku o moim aucie (w przeciwieństwie do mojego poprzedniego TT, gdzie dużo rzeczy w nim pozmieniałem, MK2 pozostało ori):
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...i-jego-MK2-3-2

    Link do dysku google z raportami oraz dodatkowymi zdjęciami samochodu:
    https://drive.google.com/open?id=16a...l39Fq8c7nAkqzl

    Auto posiada ważny przegląd techniczny oraz pełne ubezpieczenie OC+AC ważne do listopada.

    Autem jeżdżę regularnie codziennie do pracy i sprawia mi to ogromną frajdę. Zjeździłem tym autem wiele krajów i naprawdę polecam każdemu kupienie TT, ponieważ życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć nudnymi autami

    Auto sprzedaję ponieważ chcę kupić coś większego.

    Cena wynosi 43 tysiące zł i podlega negocjacji.

    Zapraszam do kupna i pozdrawiam!

    Link do ogłoszenia:https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...4wmR61z5hxfpQ8



















  2. #2
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Kurczę gdyby automat z MF już bym zacierał rączki i dołączał do grona TTetkowiczów, ale tak to muszę jeszcze poczekać

  3. #3
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Auto sprzedane, temat do zamknięcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •