Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: audi tt 8n, bam

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85

    audi tt 8n, bam

    witam,

    musze sie niestety rozstać z moją tt. poniżej aukcja na olx.

    przebieg pojazdu przed sprowadzeniem ze Szwajcarii jest udokumentowany serwisem w ASO. pozniej serwisowałem go u zaufanego mechanika(w końcu udało sie takiego znależć).
    w tym momencie ma 252 000 km przebiegu który cały czas rosnie. na folie nałożony specjalny wosk polimerowy meguiars, na kołach ceramika, w srodku plastiki i skóra zaimpregnowana.

    wczoraj wymieniony olej, filtr oraz czyszczony smok olejowy. (czyszczenie smoka z tego wzgledu iz zauwazylem spadek cisnienia oleju na czujniku, jednak zmiany wartosci były spowodowane jego uszkodzeniem).

    odpuszczam budowe 450hp i najprawdopodobniej skończe w skodzie kombi w dieslu, bo w padzierniku slub i dziecko w drodze

    bardzo chciałem wrzucic tutaj zdjecia ale od zawsze mam z tym problem i wyskakuje mi błąd ze przekroczyłem limit danych...


    link:

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...5-IDzIjOy.html

    mój temat:

    https://www.klubtt.pl/showthread.php?21411-Cienki-tt

    cena wywoławcza 31000

    bez negocjacji dorzucam zimowe koła bbs17'' na rocznej oponie pirelli sotto zero oraz
    2 prawie nowe lampy soczewkowe, których ostatecznie nie podmieniam bo mają wiekszą wartość sprzedawane oddzielnie. do tego 2 wory części(cały zdemontowany smic, obudowe aku, grill, rure dolotu turbo-IC, ori kierownica itd.)

    nie zależy mi na szybkiej sprzedaży.

    pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 04-05-2019 o 09:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •