Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Blok silnika BAM w dobrym stanie; ewentualnie z osprzętem

  1. #1
    Awatar Ravs
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    90

    Blok silnika BAM w dobrym stanie; ewentualnie z osprzętem

    Cześć,

    tak jak w tytule - niedawno wrzucałem na grupę FB jak to mój silniczek trzyma serię, by po 3 tygodniach przekręcić się na panewce... także potrzebuję samego bloku BAM, w dobrym stanie. Jest ich trochę na allegro, ale pomyślałem, że z forum jest i potencjalnie bezpieczniej i prawie jak w "rodzinie".

    Ewentualnie może też być silnik z osprzętem. Mile widziana gwarancja rozruchowa.
    Ostatnio edytowane przez Ravs ; 30-04-2019 o 12:27

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Ravs Zobacz posta
    Cześć,

    tak jak w tytule - niedawno wrzucałem na grupę FB jak to mój silniczek trzyma serię, by po 3 tygodniach przekręcić się na panewce... także potrzebuję samego bloku BAM, w dobrym stanie. Jest ich trochę na allegro, ale pomyślałem, że z forum jest i potencjalnie bezpieczniej i prawie jak w "rodzinie".

    Ewentualnie może też być silnik z osprzętem. Mile widziana gwarancja rozruchowa.
    Ogolnie jak tylko obrocilo na panewce to szukaj walu w nominale korb mam duzo jbc. Nowa pompa oleju, ogarniety mechanik i bedziesz mial nowy motor a nie jakis smietnik z allegro.
    Wiem ze pisales do mnie na fb ale nie wiedzialem ze "tylko" obrocilo panewke...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •