Pokaż wyniki od 1 do 15 z 61

Wątek: 1,8T buja silnikiem, trzęsie na biegu jałowym

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    27
    Ok, ja chyba u siebie sprawdzę całość kompresorem bo tak to bezsensu, lub też po prostu dorobię jeszcze logi dynamiczne, może coś wyjdzie.
    Właściwie to nie wiem czy u mnie ten grzybek (06A 129 101A) jest ok ale widzę np na stronie getem.pl że oryginał ok 140 zł, to już jest masakra.
    Dlatego chyba sprawdzę całość kompresorem bo wtedy może wyjdzie gdzie tak na prawdę jest nieszczelność.

    Jest tez inna opcja, poczyścić wszystko jakimś K2 Acra czy coś i obserwować jak zacznie sie nawet minimalnie pocić gdzieś przy tym trójniku to wiadomo że tam na 100% puszcza

    @Farseer - a czy czasem ten świst to nie jest efekt uwalonej DV-ki? miałem już tak i wtedy właśnie były takie świszczenia.
    Ostatnio edytowane przez KrólOS ; 27-04-2019 o 11:42

  2. #2
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    @Farseer - a czy czasem ten świst to nie jest efekt uwalonej DV-ki? miałem już tak i wtedy właśnie były takie świszczenia.
    Nie zauważyłem wcześniej Twojej odpowiedzi, ale dzięki za podpowiedz. Sprawdziłem na YT jak sprawdzić czy DV działa... i się okazuje, że moja nie trzyma ciśnienia. Zamówię jakąś DV i zobaczymy.

    Btw, Panowie, znalazłem DV-ki za 31zł i 51zł (Maxgear) (albo np. NTY) i takie za 116zł (Febi). Pytanie czy jak kupię tę za 31zł/51zł to czy strzelam sobie w nogę? W sumie to nie jest urządzenie mechaniczne, zatem czy bardzo mogą się różnić jakościowo te zaworki w środku?

    Czy jest to proszenie się o ponowny demontaż w ciągu kilku lat? Dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •