Pokaż wyniki od 1 do 15 z 61

Wątek: 1,8T buja silnikiem, trzęsie na biegu jałowym

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Witam.
    Kup sobie w sklepie z rurami, (nie rurę) tylko zaślepkę PCV fi 70 (koszt chyba 3,5 zł), załatw sobie normalny wentyl z felg lub kup u wulkanizatora. Zmierz średnicę nacięcia w wentylu i na środku wywierć o -1 mm taki otwór w zaślepce PCV. Przeciągasz wentyl od dołu zaślepki (można go trochę naoliwić) i już masz przyrząd do sprawdzania ciśnienia grupy VAG. Ta średnica zaślepki pasuje po z ciągnięciu węża - rury z przepływomierza (TIP) i trzeba zacisnąć opaskę dość mocno.
    Zostaje tylko zaślepienie odmy, ale to chyba już wiesz. Tym sposobem sprawdziłem szczelność w A3 (150) TT (180KM) TT (224KM) Nissan (3.0T - ciężarówka) VW Passat 1.9TDI VW Caddy 19TDI i inne..... Jak widać, zaślepka zdaje egzamin, aż nad.
    Pozdrawiam.
    Kurcze, właśnie w sklepach Leroy merlin, Obi, Castorama itp. nie mogłem nigdzie znalezc rurkę/zaślepkę 70mm... albo byłem ślepy.. albo rzeczywiście spróbuję do jakiegoś sklepu, który zajmują sie tylko sprzedażą rur do kanalizacji itp. Dzięki!

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Witam,
    Być może to jest fi 75, ale na pewno w granicach fi 60-80. Ta zaślepka to jest jako zamknięcie rury PCV.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •