Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Prośba o pomoc w interpretacji logów

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mixhalo
    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Łodź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    AvusSilver
    Posty
    43
    Wielkie wielkie dzięki za tak dokładną i szczegółową odpowiedź AcidTT!

    Co do jazdy nią to nieszczęście wsiadam do niej raz na dwa tygodnie albo dłużej, dobrze że wreszcie przebadałem samochód, mam nadzieję że nie jest jeszcze za późno i uda się wszystko ogarnąć do stanu jak wyjechała z fabryki, bo na tym mi wsumie najbardziej zależy. Jestem jedynie trochę zły na poprzedniego właściciela który wrzucił do niej ten Soft...

    Plan jest taki żeby zabrać ją do compsportu, słyszałem o nich dobre opinie i mam nadzieję że chłopaki pomogą, jeśli jeszcze by pojawiły się jakieś problemy/błędy to będę pisał.
    Jeszcze raz dziękuję




    Pozdrawiam, Michał.

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Mixhalo Zobacz posta
    Wielkie wielkie dzięki za tak dokładną i szczegółową odpowiedź AcidTT!

    Co do jazdy nią to nieszczęście wsiadam do niej raz na dwa tygodnie albo dłużej, dobrze że wreszcie przebadałem samochód, mam nadzieję że nie jest jeszcze za późno i uda się wszystko ogarnąć do stanu jak wyjechała z fabryki, bo na tym mi wsumie najbardziej zależy. Jestem jedynie trochę zły na poprzedniego właściciela który wrzucił do niej ten Soft...

    Plan jest taki żeby zabrać ją do compsportu, słyszałem o nich dobre opinie i mam nadzieję że chłopaki pomogą, jeśli jeszcze by pojawiły się jakieś problemy/błędy to będę pisał.
    Jeszcze raz dziękuję




    Pozdrawiam, Michał.
    Sam soft nie jest zly sam w sobie, wrecz przeciwnie jesli jest zrobiony prawidlowo i nie wyzylowany do granic mozliwosci motoru. Zrobiony z bezpiecznym zapasem poprawi wrazenia z jazdy i da sporo radochy wiec czemu nie. Zycze powodzenia w ogarnianiu auta pozdro!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •