Cytat Zamieszczone przez Snaco_sadzik Zobacz posta
Bardzo dziękuję za komentarz. Również nie chciałbym być niegrzeczny ale twoja wypowiedź trochę mija się z prawda bo:
1. Felgi są aluminiowe ( czy są tandetne czy nie to już kwestia gustu. W razie co zawsze można zwalić winę na audi że wypuściło ten model na takich felgach)
2. opony zimowe są bo auto jeździło w zimie....... dodaje opony letnie (do przejechania ze 2 sezony na 100%)
3. Cena rynkowa....pokaż mi przykłady dokładnie takiej ttki (kolor może byc inny) i jej ceny.
4. Oczywiście hardtop jest do dostania w każdej castoramie za 299 zł więc to oczywiste że nie zrekompensuje
5. Masz racje pare rzeczy jest do zrobienia....dokładnie para czyli dwie....... zaprogramowanie kluczyka i wymiana czujnika temp. zew. (to z 5000 trzeba zejść z ceny)
6. Po raz kolejny proszę o podanie jakiegoś przykładu takiego samego modelu w cenie za 2...
7. i ostatnie..............to fakt że cena jest do negocjacji.....

Ja nikogo na siłę nie namawiam....... można kupić ttkę i za 1.... i jeździć autobusem...

aha żeby nie było że nei zbadałem rynku samochodów używanych:

http://tnij.org/v9h1

No sorry, na zoomie faktycznie widać że to nie kołpaki, co nie zmienia faktu że tak wyglądają i dla mnie to jeszcze gorzej bo wolałbym już czarne stalowe felgi niż takie alu Dałeś link z cenami gdzie Twoja jest nadal najwyższa (pomijam ogłoszenie kolegi z forum za 40000zł które wrzucone jest chyba w celach rozrywkowych:P) więc widocznie "zbadałeś rynek" ale nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. Piszesz o dwóch rzeczach a ja widzę jeszcze przynajmniej licznik, o ile nie walnięty termostat do robienia i to ze zdjęć. Na żywo znajdzie się jeszcze na pewno kilka rzeczy więc pisząc o dwóch rzeczach trochę czarujesz.

Jeżeli chcesz sprzedawać auto to w porządku, gorzej jeżeli chcesz je sprzedać

Wrzuć ogłoszenie w dziale "Sprzedam" bo do działu powitalnego nie zawsze każdy zagląda (no może adiparis, czego świadkiem byłeś przed chwilą, jeszcze dobrze się nie pożegnałeś a on już Cię wita ) i poczekaj na akceptacje moderatorów.

Pozdrawiam.