Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: WITAJCIE - Kolejna Warszawska TTka Wita :-)

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52

    WITAJCIE - Kolejna Warszawska TTka Wita :-)

    Witajcie. Widzę że nie ma tui jednego tematu do przywitania się tylko każdy zakłada swój. żeby nie pisać w cudzym załozyłem też i ja . Gdzieś się już witałem ale wtedy nie było jeszcze TT_ki . Teraz juz jest. Całą piękna czerwoniutka Roadster quattro 225 km. Kupiliśmy z narzeczoną w ramach prezentu slubnego. W zasadzie autem będzie jeździć moja lepsza połowa ale sam tez na pewno bede korzystał z tych 225 km Mamy duzo pytań odnośnie auta i stąd moje pytanie - Czy robicie jakieś cykliczne spoty w Warszawie? Czy ktoś z Was ma kompa żeby mozna było sprawdzic co w trawie piszczy? Do tej pory jeździliśmy dwiema pumami......i te auta znamy juz na pamięć. TT_ka jest czymś zupełnie nowym i nie znanym.....dlatego fajnie było by poznać klubowiczy oraz dowiedzieć się czegoś więcej o aucie. Pozdrawiamy i do zobaczenia na drodze

    Snaco & sadzik

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam , czerwony Roadster to pierwsze takie auto w klubie
    Gratuluje zakupu i zycze zadowolenia z auta ...

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Witaj,
    Roadsterek w taka pogode fajna sprawa
    Odezwij sie na priva, jakby co zapraszam na Mokotow do podlaczenia pod kabelek i kompa. Niestety co do interpretacji wynikow nie licz na zbyt wiele z mojej strony
    Pozdro Artix

  4. #4
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Witam i gratuluje autka (fajnie bo w Warszawie nie wiem czy jedną taką TT widziałem ) ale chyba pamiętam, że wrzucałeś kiedyś jej fotki to ta z "hard top"? Napisz coś o tym więcej jest ten "twardy dach" czy nie.

    Pozdro
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    Artix, wielkie dzieki........zaraz sie odezwe na priva . Co do interpretacji wynikow to zawsze mozna wrzucic na forum...moze ktos bedzie wiedzial o co biega........
    kondi, To jest ta z hard topem. Jeszcze go nie zakładaliśmy. Byl zakładany w serwisie audi zawsze. podobno to nie taka prosta sprawa. Moim zdaniem jednak jakby bylu 4 osoby to by dało rade go normalnie załozyc. Nie moze to byc jakas kosmiczna technologia przeciez .

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Prosimy o fotki!
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  7. #7
    Awatar Boberro
    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    140
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    31
    heloł

  8. #8

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Puma tez dobry samochod Ktora to juz osoba w klubie ktora przesiadla sie z Pumki na TT ?

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    No My w tej chwili mamy dwie pumki i jedną TT Zdjecia dodam pod koniec sierpnia....Artix, dzieki za VAG'a . na razie nie mam kiedy sie zająć tym tematem....ale na pewno się odezwę.
    Snaco

  10. #10

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    No i niestety przyszedł czas pożegnać się z TTką . niestety nie miałem czasu aktywnie uczestniczyc w zyciu klubowym w takim stopniu w jakim chciałem. Mam nadzieję że za pare (naście?) lat kupie sobie R8 i bede miał więcej czasu na spoty, zloty i inne atrakcje.....ale na razie chciałbym dać namiar na ogłoszenie:
    http://otomoto.pl/audi-tt-C29780825.html

    Jeśli umieściłem to w złym miejscu to z góry przepraszam i prosze oprzeniesienie posta.

  11. #11
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Snaco_sadzik Zobacz posta
    No i niestety przyszedł czas pożegnać się z TTką . niestety nie miałem czasu aktywnie uczestniczyc w zyciu klubowym w takim stopniu w jakim chciałem. Mam nadzieję że za pare (naście?) lat kupie sobie R8 i bede miał więcej czasu na spoty, zloty i inne atrakcje.....ale na razie chciałbym dać namiar na ogłoszenie:
    http://otomoto.pl/audi-tt-C29780825.html

    Jeśli umieściłem to w złym miejscu to z góry przepraszam i prosze oprzeniesienie posta.
    Nie chcę być niemiły, ale kolega pobuja się trochę z autem przy takiej cenie. Nie mówię że nie ma aut z tego rocznika za taką cenę, ale próba sprzedaży latem auta na stalowych felgach z oponami zimowymi i tandetnymi kołpakami za cenę o przynajmniej 1/3 wyższą od średniej ceny rynkowej to małe nieporozumienie:P Niestety nawet ten hardtop nie zrekompensuje w tym wypadku różnicy w cenie pomiędzy średnią ceną rynkową auta z tego rocznika, a ceną zaproponowaną przez kolegę. Tym bardziej że jak widać parę rzeczy jest tu do zrobienia. Myślę że gdyby autem miał się ktoś zainteresować to zamiast 3 w cenie powinna znaleźć się 2...

    Piszę to wyłącznie jako dobrą radę, bo widocznie słabo rozeznałeś rynek używanych TT w Polsce

  12. #12

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Nie chcę być niemiły, ale kolega pobuja się trochę z autem przy takiej cenie. Nie mówię że nie ma aut z tego rocznika za taką cenę, ale próba sprzedaży latem auta na stalowych felgach z oponami zimowymi i tandetnymi kołpakami za cenę o przynajmniej 1/3 wyższą od średniej ceny rynkowej to małe nieporozumienie:P Niestety nawet ten hardtop nie zrekompensuje w tym wypadku różnicy w cenie pomiędzy średnią ceną rynkową auta z tego rocznika, a ceną zaproponowaną przez kolegę. Tym bardziej że jak widać parę rzeczy jest tu do zrobienia. Myślę że gdyby autem miał się ktoś zainteresować to zamiast 3 w cenie powinna znaleźć się 2...

    Piszę to wyłącznie jako dobrą radę, bo widocznie słabo rozeznałeś rynek używanych TT w Polsce
    Bardzo dziękuję za komentarz. Również nie chciałbym być niegrzeczny ale twoja wypowiedź trochę mija się z prawda bo:
    1. Felgi są aluminiowe ( czy są tandetne czy nie to już kwestia gustu. W razie co zawsze można zwalić winę na audi że wypuściło ten model na takich felgach)
    2. opony zimowe są bo auto jeździło w zimie....... dodaje opony letnie (do przejechania ze 2 sezony na 100%)
    3. Cena rynkowa....pokaż mi przykłady dokładnie takiej ttki (kolor może byc inny) i jej ceny.
    4. Oczywiście hardtop jest do dostania w każdej castoramie za 299 zł więc to oczywiste że nie zrekompensuje
    5. Masz racje pare rzeczy jest do zrobienia....dokładnie para czyli dwie....... zaprogramowanie kluczyka i wymiana czujnika temp. zew. (to z 5000 trzeba zejść z ceny)
    6. Po raz kolejny proszę o podanie jakiegoś przykładu takiego samego modelu w cenie za 2...
    7. i ostatnie..............to fakt że cena jest do negocjacji.....

    Ja nikogo na siłę nie namawiam....... można kupić ttkę i za 1.... i jeździć autobusem...

    aha żeby nie było że nei zbadałem rynku samochodów używanych:

    http://tnij.org/v9h1
    Ostatnio edytowane przez Snaco_sadzik ; 03-07-2013 o 14:04 Powód: musiałem dodac link

  13. #13
    Awatar adiparis
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Paris -Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    431
    Witaj na forum

  14. #14
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez adiparis Zobacz posta
    Witaj na forum
    Sorki za OT, ale adi ale tym razem to Cię już mega poniosło

  15. #15
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Snaco_sadzik Zobacz posta
    Bardzo dziękuję za komentarz. Również nie chciałbym być niegrzeczny ale twoja wypowiedź trochę mija się z prawda bo:
    1. Felgi są aluminiowe ( czy są tandetne czy nie to już kwestia gustu. W razie co zawsze można zwalić winę na audi że wypuściło ten model na takich felgach)
    2. opony zimowe są bo auto jeździło w zimie....... dodaje opony letnie (do przejechania ze 2 sezony na 100%)
    3. Cena rynkowa....pokaż mi przykłady dokładnie takiej ttki (kolor może byc inny) i jej ceny.
    4. Oczywiście hardtop jest do dostania w każdej castoramie za 299 zł więc to oczywiste że nie zrekompensuje
    5. Masz racje pare rzeczy jest do zrobienia....dokładnie para czyli dwie....... zaprogramowanie kluczyka i wymiana czujnika temp. zew. (to z 5000 trzeba zejść z ceny)
    6. Po raz kolejny proszę o podanie jakiegoś przykładu takiego samego modelu w cenie za 2...
    7. i ostatnie..............to fakt że cena jest do negocjacji.....

    Ja nikogo na siłę nie namawiam....... można kupić ttkę i za 1.... i jeździć autobusem...

    aha żeby nie było że nei zbadałem rynku samochodów używanych:

    http://tnij.org/v9h1

    No sorry, na zoomie faktycznie widać że to nie kołpaki, co nie zmienia faktu że tak wyglądają i dla mnie to jeszcze gorzej bo wolałbym już czarne stalowe felgi niż takie alu Dałeś link z cenami gdzie Twoja jest nadal najwyższa (pomijam ogłoszenie kolegi z forum za 40000zł które wrzucone jest chyba w celach rozrywkowych:P) więc widocznie "zbadałeś rynek" ale nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. Piszesz o dwóch rzeczach a ja widzę jeszcze przynajmniej licznik, o ile nie walnięty termostat do robienia i to ze zdjęć. Na żywo znajdzie się jeszcze na pewno kilka rzeczy więc pisząc o dwóch rzeczach trochę czarujesz.

    Jeżeli chcesz sprzedawać auto to w porządku, gorzej jeżeli chcesz je sprzedać

    Wrzuć ogłoszenie w dziale "Sprzedam" bo do działu powitalnego nie zawsze każdy zagląda (no może adiparis, czego świadkiem byłeś przed chwilą, jeszcze dobrze się nie pożegnałeś a on już Cię wita ) i poczekaj na akceptacje moderatorów.

    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Czarna TTka
    Przez patrykus007 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-07-2016, 22:20
  2. Moja TTka \Dakatsu/
    Przez Dakatsu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 10:25
  3. TTka zmieniła buty...
    Przez bedipl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-08-2008, 23:55
  4. 2 problemy z moją TTką :(
    Przez LCQ w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2007, 20:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •