Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: White TTS - życie kołem się TToczy

  1. #16
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Co do folii to nie wiem o co chodzi, ze jedna na drugą. Mam już na kilku autach folie bezbarwne. Praktycznie nigdzie nic nie odchodzi. Myje Karcherem i wszystko ok.

    Poza tym, super wygląda to Twoje auto.

  2. #17
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Tak patrzę i widzę, że w tym roku na zlocie będzie silna rywalizacja o miano najładniejszego TT mk2.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Widziałem i macałem na żywo. Świetny egzemplarz i mega pozytywny kierownik

  4. #19
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110
    Czas szybko leci,
    od ostatniego postu minęły 3 lata, ciągle mi się wydawało że przy aucie niewiele się dzieje i nie ma co opisywać.
    Jednak przez ten czas trochę się wydarzyło.
    Zrobiłem też trochę kilometrów w tym czasie, bo jest ich ponad 50tys. także w niedługim czasie pojawi się na liczniku przebieg rzędu 230.000 :O
    Z oczywistych rzeczy to wymiana oleju, w silniku co niecałe 15tys, w skrzyni i haldexie, według zaleceń. Tarczę i klocki. Co półroczne czyszczenie i impregnacja, skórzanych elementów i dachu..
    Z mniej oczywistych jakieś dwa lata temu zmieniłem szybę czołową, bo ta ktôra była spędzała mi sen z powiek, była tak wypiaskowana. W aucie dzięki temu czułem się jak w nowym, no i wizja poprawiła się 100 krotnie
    Około roku temu zaczęły się pojawiać dziwne metaliczne stuki na wolnych obrotach, trochę zajęło znalezienie przyczyny, ale w końcu padło na popychacz pompy paliwa. Niby mała rzecz, a budziła mega niepokój, przez dźwięk jaki wydawała.
    W maju tego roku znowu pojawiło się jakieś klekotanie, chłopaki na warsztacie obstawiali klapy kolektora, w czerwcu gdy pojechaliśmy z Żoną na urlop auto trafiło na warsztat na wymianę płynów i przy okazji na usunięcie przyczyny, klapy okazały się w dobrym stanie, jedynie na ich sterowniku wyszedł mały luz, więc poleciał do wymiany.
    Z mało przyjemnych rzeczy, na parkingu pod sklepem ktoś przetarł mi tylny zderzak, niestety sprawdza się nie odnalazł, szkoda na aucie niewielka(choć zderzak do lakierowania), ale za to na sercu przeogromna.
    Jak na ten czas użytkowania, przebieg i na liczbę przebytych kilometrów, to bardzo jestem zadowolony z eksploatacji.
    AuTTo bardzo daję wiele radości z jazdy, jak dla mnie właściwości jezdne dorównują, albo i przewyższają autom z wyższych półek cenowych i firmowych. Choć przyznam że gdy widzę 8n znajomych to wzdycham z sentymentem i chętnie bym wrócił do poprzedniczki

    Ps. Dla tych którzy nie śledzą grupy na fejsbuku, TT zawiozła mnie i Żonę do ślubu mimo wielu innych pomysłów na to, jestem zdania że wybierając TTS, podjęliśmy najlepszą decyzje, żadne inne auto by nas tak nie zawiozło

    2A3F3172-5EA9-4C81-93B3-B2F261F4A474.jpeg

    0840A99D-F8D4-4E79-BB3E-628E95EC279F.jpeg

    64ED7B48-B3CC-47A5-98F3-C671AC3983A2.jpg

  5. #20
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    No wiadomo, że ttS to najlepszy wybór #klubtts
    Co do popychacza - widziałeś go może po wymianie? Bardzo był zużyty/wytarty?
    Brak aktualizacji chyba każdy wybaczy, niewielu z nas ma coś do napisania. Teraz faktycznie całość "zabawy" przeniosła się na FB.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  6. #21
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Widziałem TTS na żywo w Stegnie. Piękny egzemplarz Idealny samochód do ślubu

  7. #22
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez JordanS Zobacz posta
    Czas szybko leci,
    od ostatniego postu minęły 3 lata, ciągle mi się wydawało że przy aucie niewiele się dzieje i nie ma co opisywać.
    Jednak przez ten czas trochę się wydarzyło.
    Zrobiłem też trochę kilometrów w tym czasie, bo jest ich ponad 50tys. także w niedługim czasie pojawi się na liczniku przebieg rzędu 230.000 :O
    Z oczywistych rzeczy to wymiana oleju, w silniku co niecałe 15tys, w skrzyni i haldexie, według zaleceń. Tarczę i klocki. Co półroczne czyszczenie i impregnacja, skórzanych elementów i dachu..
    Z mniej oczywistych jakieś dwa lata temu zmieniłem szybę czołową, bo ta ktôra była spędzała mi sen z powiek, była tak wypiaskowana. W aucie dzięki temu czułem się jak w nowym, no i wizja poprawiła się 100 krotnie
    Około roku temu zaczęły się pojawiać dziwne metaliczne stuki na wolnych obrotach, trochę zajęło znalezienie przyczyny, ale w końcu padło na popychacz pompy paliwa. Niby mała rzecz, a budziła mega niepokój, przez dźwięk jaki wydawała.
    W maju tego roku znowu pojawiło się jakieś klekotanie, chłopaki na warsztacie obstawiali klapy kolektora, w czerwcu gdy pojechaliśmy z Żoną na urlop auto trafiło na warsztat na wymianę płynów i przy okazji na usunięcie przyczyny, klapy okazały się w dobrym stanie, jedynie na ich sterowniku wyszedł mały luz, więc poleciał do wymiany.
    Z mało przyjemnych rzeczy, na parkingu pod sklepem ktoś przetarł mi tylny zderzak, niestety sprawdza się nie odnalazł, szkoda na aucie niewielka(choć zderzak do lakierowania), ale za to na sercu przeogromna.
    Jak na ten czas użytkowania, przebieg i na liczbę przebytych kilometrów, to bardzo jestem zadowolony z eksploatacji.
    AuTTo bardzo daję wiele radości z jazdy, jak dla mnie właściwości jezdne dorównują, albo i przewyższają autom z wyższych półek cenowych i firmowych. Choć przyznam że gdy widzę 8n znajomych to wzdycham z sentymentem i chętnie bym wrócił do poprzedniczki

    Ps. Dla tych którzy nie śledzą grupy na fejsbuku, TT zawiozła mnie i Żonę do ślubu mimo wielu innych pomysłów na to, jestem zdania że wybierając TTS, podjęliśmy najlepszą decyzje, żadne inne auto by nas tak nie zawiozło

    2A3F3172-5EA9-4C81-93B3-B2F261F4A474.jpeg

    0840A99D-F8D4-4E79-BB3E-628E95EC279F.jpeg

    64ED7B48-B3CC-47A5-98F3-C671AC3983A2.jpg
    Fajne zdjęcia ! cieszę się Twoim szczęściem !

  8. #23
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    No wiadomo, że ttS to najlepszy wybór #klubtts
    Co do popychacza - widziałeś go może po wymianie? Bardzo był zużyty/wytarty?
    Brak aktualizacji chyba każdy wybaczy, niewielu z nas ma coś do napisania. Teraz faktycznie całość "zabawy" przeniosła się na FB.
    TTS to serio bardzo dobry wybór, już podczas jazdy próbnej byłem mega zaskoczony, bo to jak na letnich startował ze śniegu i jak trzymał się drogi to był kosmos
    Popychacz był wytarty, nie jakoś super, ale był, coś sugerujesz?

    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    Widziałem TTS na żywo w Stegnie. Piękny egzemplarz Idealny samochód do ślubu
    Dzięki, to miłe usłyszeć takie słowa na tym forum, raczej łatwo nie jest się spodobać

    @Kanapa Tobie również dzięki

  9. #24
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Swego czasu było głośno o krótkiej żywotności popychaczy. U siebie tego nie zauważyłem, o jakiś większych problemach poza tym jednym wątkiem nie słyszałem. Stąd się zastanawiam, czy problemy z popychaczami nie były nieco wydmuszką.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •