Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Czy ktoś zna tego mechanika z Limanowej?

  1. #1
    Awatar Jarek78
    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Gierałtowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    LZ7H
    Posty
    18

    Czy ktoś zna tego mechanika z Limanowej?

    Witam,
    chciałbym zapytać czy ktoś z forumowiczów miał kontakt z warsztatem samochodowym "VAGspec" Limanowa?

    Kontaktowałem się z bardzo zorientowanym w temacie VAG - Panem Dominikiem
    (podkreślę, że przeglądałem forum Seata Leona, na którym jest wiele pozytywnych wpisów na temat jego działalności w temacie VAG).

    Po wielu telefonicznych rozmowach zdecydowałem się na wizytę w Jego warsztacie.
    Jeżeli posiadacie jakąś wiedzę to proszę o wpis.

    Pozdrawiam
    Jarek

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2023
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    2.0T
    KM
    370
    Rocznik
    2011
    Kolor
    czarny
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Jarek78 Zobacz posta
    Witam,
    chciałbym zapytać czy ktoś z forumowiczów miał kontakt z warsztatem samochodowym "VAGspec" Limanowa?

    Kontaktowałem się z bardzo zorientowanym w temacie VAG - Panem Dominikiem
    (podkreślę, że przeglądałem forum Seata Leona, na którym jest wiele pozytywnych wpisów na temat jego działalności w temacie VAG).

    Po wielu telefonicznych rozmowach zdecydowałem się na wizytę w Jego warsztacie.
    Jeżeli posiadacie jakąś wiedzę to proszę o wpis.

    Pozdrawiam
    Jarek
    Odkopię trochę, ale specjalnie się zarejestrowałem, aby odpisać, bo jestem świeżo po wizycie u Dominika.

    Przyjechałem z drugiego końca Polski i szczerze powiem, że to były najlepiej zrobione kilometry i wydane pieniądze na paliwo (a mam ponad 500km w jedną stronę).
    Już dawno planowałem wizytę, z Dominikiem rozmawiałem już wiele razy, a znam go jeszcze z forum leonclub, bo miał pięknie porobionego Leona Cuprę już lata temu, a sam posiadałem wtedy Cuprę 1M. Od niedawna jestem posiadaczem TTS'a, a że zależało mi na tym, aby ktoś konkretny zrobił mi porządny przegląd w tym aucie to zdecydowałem się zrobić sobie wycieczkę na południe.
    Co zostało zrobione:
    - czyszczenie nagaru
    - wymiana wszystkich uszczelek po kolei
    - ogólny przegląd serwisowy silnika
    - szklanka pompy paliwa
    - nowy zawór DV
    - wymiana odmy
    - wymiana świec i cewek
    - diagnostyka komputerowa i logi dynamiczne
    - masa innych pierdół przy okazji

    Jestem w szoku jak ogromna jest różnica w działaniu silnika, poprawiła się elastyczność i reakcja na gaz. W drodze powrotnej zużycie paliwa mniejsze o ponad litr, a jechałem bardzo podobnie. Dodatkowo Dominik mega sprawnie ogarnia temat. Ogólnie zarezerwowałem sobie z żoną 2 noclegi w okolicy, bo myślałem, że taki serwis zejdzie kilka dni, a okazało się, że wszystko było gotowe w JEDEN DZIEŃ no byłem pod ogromnym wrażeniem, widać, że ma te silniki w jednym palcu. Równie dobrze mógłbym wyjechać nad ranem i tego samego dnia po południu wrócić do domu, no szok Myślę, że będę Dominika odwiedzał dość regularnie, bo jest chodzącą encyklopedią silników TFSI, mega szacun za wiedzę.
    Polecam każdemu kto się zastanawia, nie ma na co czekać z czyszczeniem nagaru. Sam planuję jeszcze wizytę żony Ibizą 1.4TSI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •