Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 1.8T BAM prośba o sprawdzenie logów

  1. #1
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36

    1.8T BAM prośba o sprawdzenie logów

    Witam, zwracam się do Was z prośbą o sprawdzenie logów mojej TT. Gazownik stwierdził, że jest jakiś program i mapa jest rozjechana (nie wiem ile w tym prawdy, bo jestem zielony jeśli chodzi o logi). Na rozrządzie był wyprzedzony zapłon o 1 lub 2 zęby (nie pamiętam ale na pewno był przestawiony).Ustawiłem prawidłowo jak fabryka chciała. Po powrocie do seryjnych ustawień moim zdaniem TT jest wyraźniej słabsza, ma moc ale to nie to co było wcześniej. No i nie wiem czy ryzykować i przestawiać zapłon jak wcześniej czy nie wgrać seryjnego softa. TT'ka jest bez katów i ma duży centralny icek. Ponadto haldex jest spięty na stałe 4x4 ( Czy może to mieć związek z softem czy to nie ma na to wpływu?). Z góry dzięki



  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    zaplon ma byc na znakach! to po pierwsze. poszukaj drobnych nieszczelnosci i sprawdz swiece ewentualnie cewki. wyglada ze jezdzisz na ubogiej mieszance, a to bardzo niedobrze..

  3. #3
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Witam ponownie po dłuższym czasie, do TT została wgrana oryginalna mapa z BAMa, nowy rozrząd dodatkowo zająłem się nieszczelnościami. Mógłby ktoś ocenić czy jest wszystko w porządku? Poniżej świeże logi na PB98 na 4 biegu. Z góry dziękuję i pozdrawiam



  4. #4

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez Gdanski Zobacz posta
    ...do TT została wgrana oryginalna mapa z BAMa...
    Gdzie można zdobyć oryginalną mapę? Ja potrzebuję do APX, ale może źródło to samo?

  5. #5
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez DIMON Zobacz posta
    Gdzie można zdobyć oryginalną mapę? Ja potrzebuję do APX, ale może źródło to samo?
    Z polecenia pewien znajomy znajomego mi załatwił, a tak to nie mam pojęcia :/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •