Cytat Zamieszczone przez Sorprop Zobacz posta
Tak, regenerowałem ostatnio lampy w fordzie fokusie mk1. Robiłem tylko z wierzchu, czyli papier ścierny w ruch, 2-składnikowy bezbarwny i lampy prawie jak nowe. Wypadałoby jeszcze wyszlifować i wypolerować, aby było szkło, ale już mi się nie chciało, więc jest lekki "orange peel", który widać tylko z bliska.
Teoretycznie jeśli tego wymaga lampa, to możesz rozkleić i zrobić polerkę w środku. Jak nie, to można próbować po prostu wyczyścić z kurzu. Warto też sprawdzić szczelność. W ttce zamierzam w niedługim czasie zdjąć lampy i sprawdzić szczelność, bo jedna zaczęła bardzo delikatnie parować raz na jakiś czas.
Dodatkowo na koniec, po polerce można nałożyć bezbarwną folię ochronną dla jeszcze lepszego efektu zabezpieczającego - to też zamierzam od razu zrobić. Lampy były regenerowane rok temu przez firmę, ale obecnie efekt już nie jest taki "łał", więc sam będę robił i nakładał właśnie folię.

Są 2 rodzaje wnętrz lamp z tego co mi wiadomo: czarne i szare. Nie widziałem, aby czymś się różnił r32 od reszty, ale może ktoś inny wie
jest więcej rodzajów, dochodzi USA + GB