Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: TT zatrzymane na Słowacji

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Skąd pomysł że chcieli się ścigać? Jak widzę audi ze zdjęcia z przodu w ogóle nie miało miejsca na tablicę żeby auto ładniej wyglądało. Gdyby ściągnał tablicę zostałaby ramka. To że jest to nielegalne to jedno ale drugie to, że media zawsze potrafią inaczej zinterpretować sytuację. Z tyłu tablica była w audi TT a gdyby mieli się ścigać to zdjęli by i przód i tył. Zawsze bierzcie wszelkie informacje przez palce ja nikogo nie oceniam bo nie wiem jak było naprawdę.

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Skąd pomysł że chcieli się ścigać? Jak widzę audi ze zdjęcia z przodu w ogóle nie miało miejsca na tablicę żeby auto ładniej wyglądało. Gdyby ściągnał tablicę zostałaby ramka. To że jest to nielegalne to jedno ale drugie to, że media zawsze potrafią inaczej zinterpretować sytuację. Z tyłu tablica była w audi TT a gdyby mieli się ścigać to zdjęli by i przód i tył. Zawsze bierzcie wszelkie informacje przez palce ja nikogo nie oceniam bo nie wiem jak było naprawdę.
    Stąd pomysł na post. Z drugiej strony wyjeżdżanie na Słowację i sciąganie tam tablic tylko po to by latać bez nich wygląda też głupio. Moim zdaniem prawda leży gdzieś po środku. Słowacy po ostatnim wypadku są trochę przewrażliwieni a prasa dodała co trzeba od siebie, z drugiej strony wątpię że nasi rodacy pojechali tam dla widoków.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •