Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: YODA by Pawel-2005: NEW BEGINNING

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    świetna robota,ładnie się na to patrzy. Podziw dla auta i włożonej pracy. Czytałem temat Pawła. Wspomniałeś o kosztach - mógłbyś coś przybliżyć ile kosztowała Cię sama buda a ile nowe części i robocizna ? Może pokaże to użytkownikom, że lepiej poświęcić pieniądze na odrestaurowanie szrota niż kupowanie pseudo igły do której trzeba i tak sporo włożyć bo okazuje się po czasie nie do końca igłą

    Co do wyglądu to zastanowiłbym się czy nie dać dyfuzora 'plastra miodu'. IMO wyglądałby trochę lepiej
    A no i masz może jakiś filmik z jak wydech się odzywa ?

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez szymek Zobacz posta
    ... mógłbyś coś przybliżyć ile kosztowała Cię sama buda a ile nowe części i robocizna ? Może pokaże to użytkownikom, że lepiej poświęcić pieniądze na odrestaurowanie szrota niż kupowanie pseudo igły...
    Pamiętaj Szymek że nie ma tu za dużo "nowych" części tylko używane, i to moim zdaniem bardzo dobrze bo raczej przy tej ilości części to jakby użyto nowych części to kwota tego auta byłaby taka co w dobrym stanie 8j (tak zakładam patrząc ile co kosztuje nowe i co było wymienione) a ceny znam z własnej autopsji.

    Nie zmienia to faktu że Quarter i Paweł ... Brawo ! po prostu Paweł zrobił kawał dobrej roboty a Quarter przyczynił się do tego że TT znalazła nowy dom a nie poszła "na żyletki".
    Wygląda fantastycznie i aż chce się usiąść obok z szklaneczką dobrego trunku w piękną pogodę i po prostu na nią patrzeć i podziwiać!

    Bardzo mnie to cieszy a tam ewentualne drobne poprawki zawsze się zdarzają więc tym się nie ma co raczej przejmować.
    Nie mogę się doczekać żeby ją pooglądać na żywo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •