Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: YODA by Pawel-2005: NEW BEGINNING

  1. #31
    Awatar Fishbone
    Dołączył
    Jun 2018
    Płeć
    Skąd
    Dublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    15
    Mega odbudowa!!! Śliczna bestyjka, powodzenia

  2. #32
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    No to w końcu mamy update Yody! Za moment stuknie pótora roku odkąd Yoda wyjechała od Pawła i dotarła do naszego domu. Po drodze mieliśmy jedną „sesję poprawkową” i kilka upgrade’ów. Długo niczego nie opisywałem, ale autentycznie nie wiem w tym roku w co ręce włożyć a doba jest ciągle zbyt krótka.

    21e579a73132b11dgen.jpg

    1. Wrażenia ogólne


    W ciągu tego roku przejechaliśmy Yodą 8000 km. I dużo i mało. Jednak mogę z ręką na sercu powiedzieć, że wsiadam do niej z pełnym przekonaniem, że dowiezie mnie tam, gdzie planuję i to w pięknym stylu. Oczywiście dla tych, którzy mają na co dzień pod ręka auta z dużych mocach to żadna rewelacja, ale na wszystkich, którzy aż takiego szczęścia nie mają przyspieszenie Yody robi wrażenie. Szczególnie miła jest elastyczność autostradowa – przyspieszenie 100-200 jest naprawdę sprawne, przekroczenie 200km/h nie robi na Yodzie żadnego wrażenia. Nie, nie sprawdziłem, gdzie jest koniec jej możliwości.

    cf1e75b22413e788gen.jpg



    2. Poprawki i upgrade’y


    Kilka rzeczy wymagało poprawki. Zdecydowaliśmy się też na trzy poważniejsze upgrade’y:


    - zamontowany jest FMIC czyli tak naprawdę można swobodnie pokusić się o zmianę turbiny i przekroczenie 300KM

    - kupione i zamontowane zostały fabrycznie nowe reflektory (Magnetti Marelli)

    - zamontowana została stacja multimedialna AVH-Z7200DAB z wysuwanym ekranem.

    d9cc8f7c27986332gen.jpg


    3. Co zostało do zrobienia


    W planach był upgrade zawieszenia na zestaw Bilesteina, ale nie zdążyłem tego zrobić wiosną (wtedy brak było zestawów w całej Europie), latem nie miałem głowy, a na zimę nie było sensu.



    4. Co dalej? CZAS NA ZMIANY!

    Yoda sprawiła nam dotychczas masę radości. Jest piękna, sprawna, zrywna, szybka, polegalna i generalnie taka jaka miała być. Więc, jak to bywa z takimi projektami, może czas na….zmianę? Na razie zbieramy środki na zakup nieruchomości, a docelowo chyba spróbujemy renowacji jakiejś 911. Najdroższa stwierdziła, że tego jeszcze nie było Tak więc Yoda pojawi się w części ogłoszeniowej. Oczywiście nie ma raczej szans na odzyskanie nakładów, które zdrowo przekroczyły 40k. Czy więc było warto? Oczywiście!!!
    Ostatnio edytowane przez Quarter ; 29-07-2020 o 16:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •